Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ar tēta gādīgo atbalstu

Starp sauli un lietus mākoņiem laikā no 16. līdz 20.maijam Jelgavas pilsētas slimnīcā sevi plašajai pasaulei pieteica sešas meitiņas un deviņi puisēni. Daudzi no viņiem - pirmdzimtie.

19.maija pēdējā stundā savu lielo un balto dzīves brīdi kopā piedzīvoja Inese un Vadims Ivanovi, kad pasaulē nāca viņu pirmdzimtā Sofija. Mazulīte pirmajos dzīves brīžos bija pusmetru gara un svēra 3300 gramu. Viņai šūpulis kārts Jelgavā.17.maija rīta stundā, kad daudzi, baudīdami sestdienas mieru, vēl tikai prātoja par brokastīm, savu pirmo bērniņu pasaulē nākam sagaidīja Inguna Štokne un Ainārs Žibenko. Mazā Annija, kurai šūpuļdziesmas skanēs Jelgavā, piedzima 3800 gramu smaga un 54 centimetrus gara.Svētdienu, 18.maiju, turpmāk par savu sauks jelgavnieku Ingas un Jāņa Kaķīšu dēliņš, par kura vārdu vēl tiek domāts. Puisēns sevi pasaulei pieteica, būdams trīsarpus kilogramu smags un 54 centimetrus garš un iemantodams divas māsas - septiņgadīgo Evelīnu un četrgadnieci Kristiānu.15.maijā savu pirmo saulstariņu atspīdam sagaidīja Lienīte Hauberte un Ritvars Kraučenko no Jelgavas. Viņu Ariana piedzima 48 centimetrus gara un svēra 2700 gramu. Māmiņa stāsta, ka meitiņai vārds noklausīts no kādas dziedātājas. Vai arī mazā dziedās? Laiks rādīs!Naktī uz 20.maiju spoži iemirdzējās Ingas un Artūra Staņeviču zvaigznīte, kad viņu rokās iegūla pirmdzimtā Patrīcija. Mazā jelgavniece, kuras dzimšanas dienu turpmāk pavadīs pavasara ziedēšana un smarža, pasaulē nāca 2750 gramus smaga un 50 centimetrus gara.

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas