Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atvasarā dzimušie

Laikā no 19. līdz 23.septembrim Jelgavas slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaulē nākušas sešas topošās dāmas un divi jaunskungi.

Līgas un Elgara Karlsonu ģimenes pieaugums sagaidīts 18.septembrī pulksten 15.15. Jauno māmiņu dzemdībās morāli atbalstīja un līdzās viņai bija māsa Linda, kurai notikums bija liels pārdzīvojums, jo pašai bērniņu vēl nav. Mazā nosaukta par Beāti. Bērniņš, kurš piedzima vesels un brašs - 3800 gramu smags un 55 centimetrus garš, dzīvos Jelgavā.Jelgavnieku Inas un Jurija Ivanovu prieks un acuraugs šajā saulē nāca 22.septembra siltajā pievakarē. 2920 gramus smagā un 49 centimetrus garā meitiņa tikusi pie Itālijas pilsētas - Milānas - vārda. Līdz pēdējam mirklim vecāki nav zinājuši bērniņa dzimumu, jo visās četrās ultrasonogrāfijas apskatēs viņa sparīgi turējusi to lielā noslēpumā. Vārdiņš mazajai izraudzīts tikai pēc viņas dzimšanas.Par mazas, mīļas meitiņas vecākiem 21.septembrī kļuva Ināra Ķerus un Jānis Pakalns. Pulksten pusdivos dienā viņus ar savu klātbūtni pagodināja 2500 gramu smagā un 51 centimetru garā meitiņa, kurai vārdiņu vecāki vēl rūpīgi domā. Mazā jaunkundze dzīvos Jelgavā.Elizabete par savu dzimšanas dienu izraudzījusies 22.septembri, kad pasaulē nāca pulksten pusastoņos no rīta. Jelgavnieku Arnitas Jagundas un Kristapa Erkmaņa atvasīte piedzima 55 centimetrus gara, 3690 gramus smaga un ir pirmais mazulis saviem vecākiem. Bērniņa vārda izvēlē noteicošā loma šoreiz bija tētim, kurš ļoti vēlējies, lai meitai tiek karalienes vārds - Elizabete.Kad abi lielie bērni teju jau aizvadīti savā dzīvē, vēl vienam mazulim saņēmušies jelgavnieki Tatjana un Jurijs Matosovi. Mazā Polīna pasaulē nāca 22.septembrī pulksten 12.20, sverot 3200 gramu un esot 53 centimetrus gara. Māmiņa teic - ar vīru ļoti vēlējušies vēl vienu bērniņu, un ir ļoti priecīga, ka dzemdībās palīdzējuši un mazuli pieņēmuši zinoši un prasmīgi ārsti, īpašu paldies Tatjana teic dakterei Larisai Šušpanovai.«Atbraucu uz Jelgavu ciemos pie māsas, bet naktī uz pirmdienu jutu, ka bērniņš vēlas nākt pasaulē. Nekas neatlika, kā doties uz Jelgavas slimnīcu,» stāsta mazās Evelīnas Sanijas māmiņa. 23.septembrī šeit dzima Dobeles rajona Auces iedzīvotāju Santas Matvejevas un Aigara Vilsona 2700 gramu smagā un 49 centimetrus garā meitiņa. Mazulīti mājās gaida tētis, piecgadīgais brālis Marks un septiņgadīgā māsa Anastasija. Santa atzīst, ka ir ļoti apmierināta ar mediķu palīdzību un aprūpi.

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas