Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Brālīša dāvāts vārdiņš

Pavasara saulītes sasmīdināti, laikā no piektdienas līdz otrdienai Jelgavas pilsētas slimnīcā pasaulē nākuši desmit «aprīlēni» - četras meitiņas un seši puikas.

Tētim klātesot, 22.aprīļa nakti par savu piedzimšanas brīdi izvēlējās jūrmalnieku Mārītes Ceples un Anda Baltalkšņa dēliņš, kuram vārds vēl tiek domāts. Puisēns, par kura piedzimšanu īpaši rūpējās ārsts Parādnieks un viss tā brīža nodaļas personāls, pasaulē nāca pusmetru garš un 3100 gramu smags un turpmāk vecāku mīlestību dalīs ar padsmitgadnieci Sintiju.Līdz ar saullēktu 22.aprīļa rīta stundā sevi lielajai un gaišajai pasaulei pieteica Tatjanas un Aināra Lašinsku dēls Rihards. Jaunais jelgavnieks piedzimstot svēra 3750 gramus un bija 57 centimetrus garš. Brālīti mājās gaida piecgadnieks Arturs.«Es esmu Egija, mājās gaida Jancis, bet šī ir Anna,» par savu gadu vecāko brālīti un jaundzimušo māsiņu stāsta jelgavnieku Ilzes un Ginta Pētersonu vidējais bērns, mīļi pieglauzdamies māmiņai. Ģimenes jaunākā meitiņa, kurai vārdu izdomāja brālis, sevi pieteica 20.aprīļa pēdējā stundā, būdama pusmetru gara un trīs kilogramus smaga.

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas