Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Brālīši un māsiņas 5

Laikā no 21. līdz 25.novembrim Jelgavas slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaulē nākuši 11 mazuļi - pieci puikas un sešas meitenītes.

Jelgavnieku Baibas un Māra Ozolu kuplajai audzei pievienojusies sestā atvasīte. 24.novembrī īsi pirms pulksten vieniem dienā tika sagaidīts viņu 4400 gramu smagais un 58 centimetrus garais dēls. Vārds pastarītim tiks izraudzīts no trim variantiem - Ernests, Krišjānis vai Miķelis. Arī pārējiem pieciem Ozolu ģimenes bērniem ir skanīgi latviešu vārdi - Jēkabs, Matīss, Marta, Kārlis un Anna Marija. Jaundzimušajam ar vecāko brāli ir desmit, bet jaunāko māsiņu - divu gadu starpība.Bauskas rajona Iecavas novada iedzīvotāji Inga Ozoliņa un Ēvalds Lācis 22.novembrī skaistās ģimenes dzemdībās sagaidīja savu brīnumu - 3700 gramu smago un 52 centimetrus garo dēliņu Ričardu. Tieši šis vārds mammas un tēta sarakstā sakritis, tāpēc mazajam tas arī ticis. Puisītis ir vecāku pirmais mantinieks.22.novembrī pie mazas mīļas meitiņas tikuši Tatjana un Aleksejs Mudrageli no Jelgavas. Pulksten pusseptiņos no rīta viņu meitiņa Anastasija nāca pasaulē 3800 gramu smaga un 53 centimetrus gara. Vecāki savu mīlestību dalīs arī ar gadu veco dēliņu Vjačeslavu. Tētis meitiņu vēl nav redzējis, jo atrodas ārzemēs, bet Tatjana sola, ka jau ap Ziemassētkiem visa ģimene būs kopā.Mazais jelgavnieks Mihails par savu dzimšanas dienu izraudzījās 22.novembri, kad pulksten 2.50 nāca pasaulē 3900 gramus smags un 52 centimetrus garš. Vecākiem Nataļjai un Dmitrijam Kaduškiniem dēliņš bija ļoti gaidīts mazulis, jo viņu sirdis jau silda piecgadīgā Anastasija. Vārdu puisēnam vecāki izvēlējušies kopā, kad mazais vēl tikai gaidīts.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

baltas dieniņas

Dievs dod bērniņu - dos maizīti! Katram sava laime un pārticība - vieni izvēlas bērnu smieklus, cits kaķu ņaudēšanu.Lai mazajiem viegls mūžiņš!

pirms 9 gadiem, 2008.11.26 23:55

mamina

su man nak smiekli kas tu sadzerusies tas ir tik skaisti kad dzimst bernini ta ir musu nakotne.un vinu nakotne bus daudz labaka neka sie laiki

pirms 9 gadiem, 2008.11.26 22:18

jojo

SU ko Tu domā ar bērnu nākotni?..Un kā ir taisīt bērnus? Tās ir kā buratīno?

pirms 9 gadiem, 2008.11.26 19:43

so

su ir bail no bērniem....su trūkst maizītei, ziedosim su priekš zelta spirāles jo tā ir su vērtība..!!!!

pirms 9 gadiem, 2008.11.26 19:29

su

varbūt padomājiet par tiem bērniem un viņu n''akotni un beidziet viņus taisīt???? Pastāv ari kontracepcija :)

pirms 9 gadiem, 2008.11.26 17:26

Stārķa ziņas