Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bučas jaundzimušajam brālītim

Jūnija un vasaras sākumu par savu dzimšanas brīdi izraudzījušies deviņi Jelgavas pilsētas slimnīcā pasaulē nākušie mazuļi. Puiku atkal vairāk - seši brašuļi!

Otrdienas, 3.jūnija, vakarā savu pirmdzimto pasaulē ierodamies kopā sagaidīja Viktorija Lobanova un Mihails Ivanovs no Jelgavas. Viņu dēls Marks lielajā notikumā bija pusmetru garš un svēra četrus kilogramus.4.jūnija rīta pusē savu otro lolojumu vaigā ieraudzīja jelgavnieki Linda Gorohova un Aldis Avižons. Mazais Aleks mammas punča siltumu pret vasarīgās saulītes staru glāstiem nomainīja, būdams 3900 gramu smags un 54 centimetrus garš. Brālītim bučas sūta četrgadīgā Diāna.4.jūnijā savu dzimšanas dienu turpmāk svinēs arī jelgavnieku Ineses un Laura Milčonoku meitiņa Evelīna. Mazulīte pasaulē nāca 55 centimetrus gara un 3900 gramu smaga. Viņu kopīgām spēlēm paaugamies gaida trīs gadus vecā māsiņa Elīza.«Vecākā meitiņa, zīmējot ģimeni, vienmēr attēloja četrus cilvēkus. Nu tas ir piepildījies,» par savas sešgadīgās Loretas sapņiem stāsta mamma Inga Vīksne, kura kopā ar tēti Egilu Ābomu 5.jūnijā sagaidīja pasaulē nākam dēliņu Linardu. Mazais jelgavnieks piedzimstot svēra 3500 gramu un bija 52 centimetrus garš.

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas