Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Drēgnums mijas ar priekiem

Vēsajā nedēļā no 15. līdz 19.septembrim savas dzīves pirmo lappusi atšķīruši astoņi Jelgavas slimnīcā dzimuši bērniņi - piecas meitenītes un trīs puisēni.

Marinas Ņikiforovskas un Pjotra Grigeļa jaunākais dēliņš Marks drīz dosies uz savām mājām Jūrmalā, taču viņš, tāpat kā vecākais brālis Emīls, dzimis Jelgavā. «Šeit strādā dakteris Parādnieks, kuram ļoti uzticamies un ar kura palīdzību dzima arī mūsu vecākais dēls. Paldies viņam par to! Puisēns piedzima 17.septembrī ģimenes dzemdībās 57 centimetrus garš un 3700 gramu smags.Vircavas pagasta jaunākā iedzīvotāja ir mazā Samanta - Vaidas un Vladimira Vasiļjevu atvasīte. 3599 gramus smagā un 53 centimetrus garā meitenīte pasaulē nāca 17.septembra pašā dienas viducī. Īsts brīnums mazulīte liekas pusotrgadīgajam brālītim Valentīnam. Samanta arī lauzusi ģimenes tradīciju, kad visu tās locekļu vārdi sākas ar burtu V.Sedziņā silti saritinājies čuč mazais Artis - vecāku Oksanas Milleres un Guntara Reinfelda dēliņš. 18.septembra pēcpusdienā mazais nāca pasaulē 2780 gramu smags un 48 centimetrus garš. Oksana priecājas, ka tagad ir divu dēlu māmiņa, jo sava mīlestība jāvelta arī sešgadīgajam Artūram: «Kad mazais paaugsies, ceru, ka lielais dēls būs viņam piemērs, aizstāvis un autoritāte,» teic māmiņa. Ģimene dzīvo Cenu pagastā.16.septembri par savu dzimšanas dienu izraudzījās jelgavnieku Olgas un Aleksandra Ņikiforovu dēls Dmitrijs. Mazulītis pasaulē nācis agrāk par noteikto laiku, tādēļ vēl ir pavisam maziņš, bet galvenais, ka vesels. Mammītes siltajā azotē, saņemot mīļumu un maigumu, mazais drīz vien noķers savus vienaudžus un izaugs par stipru vīru. Vārdiņš zēnam jau izdomāts, kad puika mammai vēl puncī čučējis.

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas