Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dzimšanas diena būs oktobrī

Laikā no 1. līdz 7.oktobrim Jelgavas slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaules gaismu ieraudzījuši 11 mazuļi - septiņas meitenītes un četri puikas.

Jelgavnieku Lauras Bikavas un Kaspara Pelčera dēliņš par savu liktenīgo dienu izraudzījies 3.oktobri. Īsi pēc sešiem vakarā mazais Adrians bija klāt - 2100 gramu smags un 48 centimetrus garš. Lai arī puisītis maziņš, bet galvenais, ka vesels un dakteri mierina, ka mazie bērniņi ātrāk augot un labāk ņemoties svarā par citiem saviem vienaudžiem. Adrians ir abu vecāku pirmais kopīgais bērniņš.Vilces iedzīvotāju Ivetas Naudiņas un Dzintara Zvejnieka dēls Ralfs par savu dzimšanas dienu izraudzījies 4.oktobri, kad pusčetros pēcpusdienā ar skaļu brēcienu pasaulei pieteicās, būdams 3300 gramu smags un 53 centimetrus garš. Zēns māmiņai ir sestais bērniņš - piecus viņa audzina pati, bet 16 gadus vecais Jānis dzīvo audžuģimenē. Iveta stāsta, ka mazajam aukļu pietikšot, un, lai pildītu šo pienākumu, lielās māsas un brāļi gatavi pat rindā stāvēt.Par mīļas meitiņas vecākiem 4.oktobrī kļuva jelgavnieki Olga un Edgars Misiņi. Lielais notikums reģistrēts noticis ap pusvienpadsmitiem rītā, un dzemdībās klāt bija arī mazulītes tētis. Diāna pasaulē nāca 4300 gramu smaga un 58 centimetrus gara. Vecākiem sava mīlestība būs jāvelta gan meitiņai, gan divus gadus mazajam Oskaram.6.oktobrī Gitas Podnieces un Mārtiņa Purmaļa rokās iegūla ļoti gaidītais un lolotais dēliņš Rihards. Puisītis vecākus iepriecināja, būdams 4300 gramu smags un 58 centimetrus garš. Zēns ir pirmais mantinieks ģimenē, tādēļ vārds viņam izraudzīts spēcīgs, skanīgs un vīrišķīgs.Savu dzīvi jaunā nedēļā iesākusi mazā baušķeniece Nellija. Kristīnes un Andreja Ilgavīžu pirmdzimtais prieks un acuraugs pasaulē nāca 6.oktobra naktī - 53 centimetrus gara un 3400 gramu smaga. Māmiņa stāsta, ka sākumā meitu vēlējušies saukt par Elizabeti, bet tad dzirdējusi, ka tas esot smags vārds, turklāt nepiestāv uzvārdam. Tādēļ izvēlēts kas skanīgs un viegls - Nellija.30.septembrī, kamēr vecākā māsa Daniela skolā mācījās un mazais brālis Deniels atradās bērnudārzā, vēl nedzimusī Valērija izlēma, ka arī viņai laiks nākt pasaulē un sevi parādīt. Divos pēcpusdienā Kristīnes un Tadija Voronovu pastarīte bija klāt - 2900 gramu smaga un 49 centimetrus gara. Nu jau nedēļu ģimenes ligzdiņā Jelgavā mājo trīs atvasītes.Jūrmalas iedzīvotāju Allas Žerebcovas un Aleksandra Bleķa pirmdzimtā meitiņa par savu dzimšanas dienu izraudzījusies 5. oktobri, bet dzimšanas vietu - Jelgavas slimnīcu. «Biju dzirdējusi labas atsauksmes par Jelgavu, tādēļ droši braucu uz šejieni. Esmu ļoti apmierināta, īpaši ar aprūpi un personāla attieksmi,» sacīja Alla. Vecāki savai meitiņai izvēlējušies vārdu Gabriela. Piedzimstot meitenīte svēra 2950 gramu un bija 49 centimetrus gara.

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas