Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dzimuši jūlija karstumā 4

Jelgavas pilsētas slimnīcas Dzemdību nodaļā no 4. līdz 10. jūlijam piedzimuši deviņi bērniņi – trīs zēni un sešas meitenītes.

Līvbērznieku Svetlanas un Andreja Lozovsku ģimenes pieaugums sagaidīts 8. jūlijā. Svētdien astoņos vakarā pasaulē nāca viņu jaunākā atvasīte Madara. Meitenīte piedzima 3150 gramu smaga un 50 centimetrus gara. «Vārdu mums piespēlēja kāds garāmgājējs, kurš uz ielas sauca savu dēlu Madaru. Tas mani tik ļoti uzrunāja, ka aizdomājos, cik skaisti skan vārdi Madars un Madara. Tā mūsu meitiņa arī tika pie sava vārda,» stāsta mamma. Ģimenē aug arī divi pusaudži – Evija un Aleksis. Marutas Turonokas un Artjoma Britikova pirmdzimtais dēliņš par savu dzimšanas dienu izraudzījies ceturtdienu, 5. jūliju. Pusnakts stundā mazais piedzima 54 centimetru garš un 3550 gramu smags. Vecāki mazuli sauks par Arkādiju, jo šis vārds esot līdzīgs tēta vārdam. Ģimenes mājas ir Jelgavā. Jelgavnieku Agritas Vanjukovas un Vladimira Kučinska meitiņa savu dzimšanas dienu turpmāk ik gadu svinēs 8. jūlijā. Īsi pēc deviņiem vakarā mazulīte ģimenes dzemdībās pasaulē nāca 3700 gramu smaga un 54 centimetrus gara. Viņas vārdiņš būs Katālija un māmiņa stāsta, ka tāds esot arī viens no orhideju šķirnes nosaukumiem. Vecākiem aug vēl divas atvasītes – Deivids un Karolīna. Mazais Daniels par savu dzimšanas dienu izraudzījies 9. jūliju, kad vienos naktī pasaulē ieradās 2500 gramu smags un 48 centimetrus garš. Kristīnes Šnores-Bolmeres un Viktora Kovihova ģimenē aug vēl divi mazuļi – nepilnus divus gadus vecais Ingus un gadu vecais Deniss. Ģimene dzīvo Jelgavā, mazajam vārdu izvēlējies tētis. Sanitas un Aleksandra Jurišiņecu pirmdzimtā atvasīte vecāku rokās pirmoreiz  iegūla 10. jūlija vakarā. Pulksten 21.09 viņu meitiņa ieradās pasaulē 4160 gramu smaga un 51 centimetru gara. Vārds mazulītei izvēlēts no trīs iespējamajiem variantiem. Sākumā bērniņš ar mammu dzīvos pie vecvecākiem Zaļeniekos, bet pēc tam jaunā ģimene plāno pārcelties uz dzīvi tuvāk Ādažiem, kur tētis dien profesionālajā armijā. Interesanti, ka Patrīcijas vārdadiena iekrīt vienā dienā ar tēta dzimšanas dienu – 25. augustā.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

nelga

interesanti, kādēļ tikai pie Kristīnes Šnores-Bolmeres un Viktora Kovihova atvases ir norādīts cik veci ir mājās esošie mazuļi?

pirms 7 gadiem, 2012.07.16 13:34

Elina V

Apsveicu Svetinj Tevi, lai aug vesela Juusu meitinja :))

pirms 7 gadiem, 2012.07.14 12:17

Dīvaini

Nu gan! Man, izlasot vārdu Katālija, tas drīzāk asociējās ar Natāliju, bet noteikti ne ar fekāliju... Pārāk samaitāts tev prāts!

pirms 7 gadiem, 2012.07.13 21:01

...

Prieks par raženo bērnu pulciņu jūlija mēnesī, bet vecākiem jāpadomā, vai bērnam būs viegli dzīvot ar vārdu-Katālija??? Bērni ir nežēlīgi...ātri vien skolā tiks pārdēvēta par Fekāliju.

pirms 7 gadiem, 2012.07.13 12:20

Stārķa ziņas