Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas ģimenes top aizvien kuplākas

Vadot projām lietu un drēgnumu, no 17. līdz 24. jūlijam, Jelgavas pilsētas slimnīcā sagaidīti 27 «saulstariņi» – 13 zēni un 14 meitenītes. Viņu vidū divas dvīņu māsiņas.

Pirmdienas, 23. jūlija, pusdienlaikā otro dēlu pasaulē nākam Jelgavā sagaidīja baušķenieki Inesa un Gatis Avotiņi. Teju piecus gadus vecā Dāvida brālītis, kuram dots Donāta vārds, piedzima 3300 gramu smags un 52 centimetrus garš.Ilgi piemērotākais vārdiņš domāts jaundzimušajam Danielam, kurš ar savu ierašanos 20. jūlija vakarā iepriecināja māmiņu Elīnu Antosenkovu un tēti Andri Bogdanovu. Mazais jelgavnieks, kurš dzīves lielajā brīdī svēra 3100 gramu un bija 52 centimetrus garš, saviem vecākiem ir pirmais mazulis.Īsti latvisku un pamatīgu vārdu savai trešajai atvasei izvēlējušies Diāna un Aivars Siliņi no Bauskas. Viņu Krišjānis piedzima 21. jūlija pusdienlaikā 53 centimetrus garš un 3400 gramu smags. Puiku mājās gaida lielais brālis Mārtiņš un desmitgadīgā māsa Katrīna.Trīs bērniem bagāta nu ir arī Kristīnes un Andra Staļģevicu ģimene no Jelgavas. Naktī uz svētdienu, 22. jūliju, 3550 gramu smagu un 55 centimetrus garu viņi pasaulē nākam sagaidīja mazo Kasparu. Par brālīti sola rūpēties arī 15 gadu vecā Laura un Artūrs, kuram apritējuši 11 gadu.

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas