Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavnieki sagaida māsiņas 1

No 27. jūlija līdz 1. augusta rītam Jelgavas slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaulē nākuši 15 bērniņu – septiņi puisēni un astoņas meitenītes.

Jelgavnieku Natālijas un Gunāra Valaiņu ģimenes pieaugums sagaidīts 30. jūlijā. Pulksten 22.16 pasaulē nāca viņu pirmā atvasīte – meitiņa Evelīna. Mazulīte piedzimstot svēra 2900 gramu un bija 51 centimetru gara. Mazā Arianna par savu dzimšanas dienu izraudzījās 29. jūliju, kad īsi pēc pulksten deviņiem vakarā pasauli sveica 3550 gramu smaga un 53 centimetrus gara. Vecāki Nataļja Oša un Andris Česnovickis ir ļoti priecīgi par meitiņu, jo ģimenē jau aug puika – 12 gadu vecais Artūrs. «Kad gaidīju Artūru, dakteri apgalvoja, ka būšot meitiņa, bet piedzima puika.  Šoreiz ārstiem izrādījās taisnība – patiešām piedzima solītā meitiņa,» priecājas māmiņa. Sesavnieku Violetas un Harija Volmaņu rokās 30. jūlija pievakarē iegūla jauks puisītis. Zēns piedzima 3650 gramu smags un 54 centimetrus garš. Vecāki dēlam izvēlējušies retu un skanīgu vārdu – Didzis. Mājās brālīti gaida palīgi un aukles – 13 gadu vecākā māsa Sanita un 12 gadu vecais brālis Renārs. Pie savas otras meitiņas 31. jūlija vakarā tika jelgavnieki Ludmila un Deniss Striško. Ap pulksten  pusseptiņiem vakarā viņu jaunākā atvasīte pasaulē ieradās 3650 gramu smaga un 52 centimetrus gara. Mazajai dots vārds Valērija, lai tas būtu līdzīgs kā otrai meitiņai – trīsgadīgajai Viktorijai. Vecāki saka lielu paldies dakterei Natālijai Kuļikovai un visam nodaļas kolektīvam par profesionalitāti un rūpēm, sagaidot mazo Valēriju. Mazulītes šūpulis tiks kārts Jelgavā. Par trīs meitu vecākiem 30. jūlijā kļuva Ineta un Andis Ērgļi, kuri pulksten pusdesmitos vakarā sagaidīja savu jaunāko atvasīti – ogļmelnu matu meitenīti. Pulksten 21.39 mazā pasaulē ieradās 3300 gramu smaga un 52 centimetrus gara. «Vārdu bērniņam vēl neizdomājām, jo vienā reizē ārsts teica, ka būs puika, bet otrā – meita,» stāsta Ineta. Mājās mazo māsiņu gaida trīspadsmitgadīgā Inita un septiņgadīgā Krista Endija. Ērgļu ģimene dzīvo Iecavā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Stārķa ziņas