Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jūliju ieskandina pirmdzimtie

Atskatoties uz pagājušās nedēļas piektdienu, plašajā pasaules telpā ieskanējušās 12 jaunas balstiņas. Tās pieder mazuļiem, kuri piedzimuši Jelgavas pilsētas slimnīcā, - sešām meitenītēm un tikpat puikām.

8.jūlija pirmajās 40 minūtēs vecākus Lāsmu Melnalksni un Artūru Parškovu ar savu ierašanos pagodināja pirmdzimtā Nikola. Mazulīte, kurai šūpulis kārts Ānē, pasaulē nāca 3750 gramu smaga un 56 centimetrus gara.Savu pirmo lolojumu piedzimstam sagaidījuši arī jelgavnieki Gita un Jegors Aksjonovi. Viņu Samanta sevi lielajai dzīvei pieteica 5.jūlija pēcpusdienā, būdama 4200 gramu smaga un 54 centimetrus gara.6.jūlija vakarā, kad jelgavnieku Lindas un Ervīna Vizānu vecākais dēliņš Gustavs laidās saldo sapnīšu pasaulē, mamma un tētis kopā piedzīvoja jaunākā bērniņa Armanda piedzimšanas brīnumu. Puisēns nozīmīgajā notikumā svēra 3800 gramu un bija 55 centimetrus garš.3.jūlijā dzimšanas dienu turpmāk svinēs un, iespējams, dāvanā groziņu pašmāju ķiršu saņems Ilvas Šlēkstes un Pētera Nekraša pirmdzimtais Aleksandrs, kuram vārdiņu izvēlējās tētis. Mazulis, kuram šūpuļdziesmas skanēs Sesavā, piedzimstot svēra 3200 gramu un bija 49 centimetrus garš.Svētdienas, 6.jūlija, vakarā, kad Mežaparka estrādi ieskandināja dziesmu svētki, mazā Dominika balsi pirmo reizi izdzirdēja jelgavnieki Valentīna Kovaļevska un Juris Mengots. Viņu pirmdzimtais pasaulē nāca 56 centimetrus garš un 3600 gramu smags.

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas