Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jūnija sākumā dzimušie

No 1. līdz 4. jūnijam Jelgavas slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaulē nākuši 11 bērniņu – septiņi puisēni un četras meitiņas.

Solveigas Gruzniņas un Arvīda Zauerhagena meitiņa par dzimšanas dienu izraudzījās 4. jūniju, kad īsi pēc pulksten deviņiem vakarā piedzima 3750 gramu smaga un 55 centimetrus gara. Par vārdiņu savai pirmdzimtajai vecāki vēl nav vienojušies un to darīs mājās Bauskā. Jelgavnieku Kristīnes Rimševicas un Ivara Kutkovska dēliņš šai pasaulē ieradās naktī uz 4. jūniju 3500 gramu smags un 56 centimetrus garš. Vecākiem par brālīti ir liels prieks, jo mājās aug meitiņa – astoņgadīgā Leila. Kristīnei dzemdībās līdzās bija un morāli viņu atbalstīja māsa Ina.  Puisēnam vārds būs Artūrs. Mazais Daniels turpmāk savu dzimšanas dienu ik gadu svinēs 2. jūnijā. Puisēns pasaulē nāca 3300 gramu smags un 51 centimetru garš. Jelgavniekiem Agnesei Dzenei un Aleksejam Ivanovam viņš ir pirmais mazulis. Arī Agnesi dzemdībās atbalstīja viņas jaunākā māsa, kura ir topošā mediķe, un šī viņai bijusi ļoti laba prakse. Turklāt Justīni plānots lūgt kļūt par Daniela krustmāmiņu. Pie jaukas meitiņas 3. jūnijā tika Jekaterina Procenko un Mareks Sprudzāns no Jelgavas. Pulksten 14.18 viņi sagaidīja meitiņu Sofiju – 3900 gramu smagu un 55 centimetrus garu. Pirms četriem gadiem ģimenē piedzimis pirmais mantinieks – Kevins, kurš jau paaudzies un tagad ir ļoti priecīgs par māsiņu.  Nu jau par divu meitu vecākiem sevi sauc jelgavnieki Kristīne un Oļegs Kvači. Viņu jaunākā atvasīte Nikola par savu dzimšanas dienu izraudzījās 4. jūniju, kad īsi pirms pulksten desmitiem vakarā ieradās šai pasaulē 3270 gramu smaga un 49 centimetrus gara. Ģimenes vecākā meita Laurita jau sasniegusi 16 gadu vecumu un būs liels palīgs māsiņas auklēšanā. Jaunākajai meitiņai vārdu šoreiz izvēlējies tētis.

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas