Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kā sirsniņa azotē

Jūnijs turpina savu gaitu ar meitiņām pie rokas. Pēdējās četrās dienās Jelgavas pilsētas slimnīcā pasaulē nākušas astoņas daiļās būtnes un tikai divi, toties braši puikas.

«Pagaidām mēs atšķiram viņas pēc matiem - Dārtai tie ir garāki,» smej Anda Grīnberga un Jānis Liepnieks no Brankām, iepazīstinādami ar savām dvīņu princesītēm. Meitenītes piedzima 6.jūnijā. Dārta bija 52 centimetrus gara un svēra 3010 gramus, savukārt Daniela izrādījās centimetru garāka un 140 gramus smagāka. Par māsiņām sajūsmā ir arī septiņgadīgā Renāte.Svētdien, 8.jūnijā, jelgavnieku Jeļenas Aleksandrovas un Alekseja Targančuka ģimenes vecākajiem dēliem Iļjam, Daņilam un Vladislavam pievienojās māsiņa Oļesja. Mazulīte piedzima pusmetru gara un svēra 2610 gramus.7.jūnija pēcpusdienā savu pirmdzimto pasaulē nākam sagaidīja Žanna un Vitālijs Gračovi no Jelgavas. Viņu Artjoms, kurš pie vārda tika pēc ilgām vecāku pārdomām, lielajā notikumā svēra 3600 gramu un bija 52 centimetrus garš.5.jūnijā savu lolojumu un acuraugu ierodamies sveica Līga un Mareks Hāzeni no Valgundes pagasta. Mazulīte Anete ar plašo pasauli sastapās, būdama 3400 gramu smaga un 57 centimetrus gara.Kopš pirmdienas, 9.jūnija, trejmeitiņu savienība izveidojusies jelgavnieku Daigas un Agra Štenfeldu ģimenē, kad astoņus gadus vecajai Danielai un četrgadniecei Samantai, būdama pusmetru gara un 2600 gramu smaga, piepulcējās jaundzimusī māsiņa Diāna. 

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas