Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mazuļi izvēlas nakti

Jelgavas pilsētas slimnīcas Dzemdību nodaļas istabiņas atkal ir pilnas klusu čukstu, maigu raudu un krāsainu ziedu. No otrdienas līdz piektdienai pasaule kļuva bagātāka sešām meitiņām un pieciem zēniem.

Līdz ar jaunas dienas sākumu jauna dzīves lappuse atšķīrās Vignijai Ansonei no Jaunsvirlaukas, kad viņas rokās iegūla dēliņš Emīls. Mazulis piedzima 9.aprīlī, būdams 50 centimetrus garš un 3100 gramu smags. Brāli mājās gaida divarpus gadus vecā Anastasija Asja.Trešdiena, 9.aprīlis, uz mūžu sirdī ieguls Lailai un Vasilam Kiščukiem no Elejas, kad viņi pasaulē nākam sagaidīja savu pirmdzimto dēlu. Mazais Dāvids lielajā dzīves notikumā bija 50 centimetrus garš un svēra 3300 gramu.Nakti uz piektdienu, 11.aprīli, par savu piedzimšanas brīdi izvēlējās Ingas un Alda Bikovsku otrais bērniņš. Jaunais Branku iedzīvotājs Raivis pasaulē nāca 3850 gramu smags un 52 centimetrus garš un solās būt labs sabiedrotais trīsgadīgajam brālim Mārcim.9.aprīļa rīta stunda prieku un piepildījumu ienesa Santas Vasiļjevas un Aigara Grīnfelda ģimenē, kad pasaulē nāca viņu pirmdzimtā meitiņa Dajana. Mazā jelgavniece lielajā brīdī bija 53 centimetrus gara un svēra 3350 gramus.8.aprīļa vakarā, kad zemi jau pārklāja tumsa, nebijis gaišums iemirdzējās sesavnieku Agneses Kugrēnas un Māra Smagura dzīvē, jo viņi kopā sagaidīja pasaulē nākam savu pirmdzimto Ralfu. Puisēns pasaulē nāca, svērdams 3570 gramus un būdams pusmetru garš.Pirmais mazulis ar savu ierašanos pagodinājis arī līvbērzniekus Viktoriju Drozdecku un Borisu Vandiševu. Daniils ar plašo pasaules telpu iepazinās 5.aprīļa vakarstundā, būdams 56 centimetrus garš un 3660 gramus smags.10. aprīļa naktī godpilno vecāku statusu iemantoja Daiga un Ervīns Maļavko no Ozolniekiem, kad viņu sirdīs un rokās 3800 gramu smaga un 53 centimetrus gara iegūla mazulīte Laura Elizabete.

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas