Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mazuļi «nestreiko»

30.oktobrī - mediķu streika pirmajā dienā - Jelgavas slimnīcas Dzemdību nodaļā ārstiem un vecmātēm neatlika laika protestēt, jo bija jāpalīdz pasaulē nākt diviem bērniņiem. Streika otrajā dienā sagaidīta meitenīte.

Jelgavnieku Oksanas un Nikolaja Laškovu lielais notikums bija 29.oktobrī, kad ģimenes dzemdībās pasaulē nāca viņu pirmais mantinieks - 3650 gramus smagais un 56 centimetrus garais dēls Artēmijs. Sākumā vecāki puisēnu gribējuši saukt par Artjomu, bet tad izlēmuši, ka dēlam vajadzīgs interesantāks vārds.Mazās Lauras dzimšanas diena bija zīmīgā dienā - 30.oktobrī, kad streikoja daudzu Latvijas slimnīcu ārsti. Taču tas jelgavnieku Ievas un Ginta Šabanovu atvasītei netraucēja nākt pasaulē. Mazā piedzima, vecākiem abiem esot kopā, pulksten 8.40. Meitenīte svēra 3600 gramu un bija 50 centimetrus gara. Mazā ir laimīgo vecāku pirmais mīlestības auglis.31.oktobrī par mīļas meitiņas vecākiem kļuva Diāna un Juris Ciganovi no Platones. Pulksten deviņos no rīta viņu mazā Jekaterina ieradās pasaulē, būdama 3950 gramus smaga un 54 centimetrus gara. To, ka meitiņu sauks par Katju, izdomāja tētis, bet trīsgadīgais brālis Artūrs un māmiņa šai izvēlei pilnībā piekrīt.

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas