Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Meitenīte ar afrikāņu tēti un vārdu 2

Lāčplēša dienā Jelgavas slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaulē nākusi viena meitenīte, bet bērniņiem ražīgākā bija ceturtdiena, kad piedzima četri puikas.

Mazā Kalnciema meitenīte Aissata turpmāk savu dzimšanas dienu svinēs reizē ar Lāčplēša dienu. Ritas un Amadū Kulibalī meitiņa pasaulē ieradās 11.novembra vakarā - 2460 gramus smaga un 47 centimetrus gara. Latvietes un afrikāņu puiša mīlestības bērniņš bija ļoti gaidīts un sirdī lolots, tādēļ meitiņas dzimšanas brīdī klāt bija arī viņas tētis. Ģimenes mājas ir Kalnciemā, bet vārds meitenītei izraudzīts no tēta dzimtenes - Āfrikas.Jelgavnieku Intas un Oskara Elkšņu rokās 13.novembrī iegūla 3550 gramus smags un 52 centimetrus garš dēliņš. Puisītis ģimenē bija īpaši gaidīts, jo vecāki jau audzina meitiņu - piecgadīgo Mariju. Kamēr mamma vēl šaubās, kā nosaukt puisēnu, Marija skaļi paziņo, ka viņa brāli gribētu dēvēt par Danielu. Uz ko mamma atbildēja: «Ļoti iespējams!» Elkšņu ģimenes abas atvasītes pasaulē nākušas ģimenes dzemdībās.Jelgavnieki Vera Askerova un Pāvels Piščiks 13.novembra rītā ģimenes dzemdībās sagaidīja otru dēliņu. Vārdiņš mazajam vēl nav izdomāts, bet mamma stāsta, ka puika piedzimis 56 centimetrus garš un 3800 gramus smags. Lai arī mamma sirdī cerēja, ka auklēs meitiņu, par iznākumu īpaši priecīgs ir astoņgadīgais Artjoms, kurš gribējis tikai brāli. Mammai par to prieks.Meitenīte ar skanīgo latviešu vārdu - Ance - par savu dzimšanas dienu izraudzījās 12.novembri, kad pulksten septiņos vakarā pasaulē nāca 55 centimetrus gara un 3600 gramu smaga. Vecākiem Lienei un Ainim Lagzdiņiem Ancīte ir pirmdzimtais mazulis, kuram pasaulē nākt palīdzēja vecmāte Eva.Rīdzinieki Anita un Māris Zudragi izlēmuši, ka viņu mazuļi pasaulē nāks tieši Jelgavā. Tā pirms trim gadiem šeit dzimusi Baibiņa un arī pēdējais ģimenes brīnums - trīsarpus kilogramus smagais un 53 centimetrus garais Jēkabs 12.novembrī bija klāt Jelgavas slimnīcā. Anita stāsta, ka vārdiņš puisēnam izraudzīts par godu Māra vectēvam, kas arī nesis Jēkaba vārdu.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

to NU=Ja:

Jau tava komentāra pareizrakstība liecina, ka asiņu sajaukums, lai nākotnē dzimtu gudri un skaisti bērni, ir ļoti nepieciešams:)Daudz baltu dieniņu visiem jaundzimušajiem!

pirms 9 gadiem, 2008.11.18 12:11

NU=Ja

afrolatviešī tas ir Latvijas nākotne!Apsveicu!

pirms 9 gadiem, 2008.11.16 00:36

Stārķa ziņas