Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Meiteņu gājiens turpinās

Pavasari, saulainu laiku un mīļu siltumu Jelgavas slimnīcas Dzemdību nodaļā šonedēļ sagaidījuši trīs puisīšu un sešu meitenīšu vecāki.

25.martā pulksten 9.15 piedzima elejnieku Natālijas Belajas un Eduarda Jaruša pirmdzimtais - dēls Iļja. Viņš svēra 3100 gramu un bija 49 centimetrus garš. Vārdiņu vecāki izvēlējušies kopā.Trešdien pulksten 20.15 pasaulei piepulcējās mazā Kerija. Meitenīte svēra 3300 gramu un bija 52 centimetrus gara. Vecāki Jūlija un Armands Birovi savai pirmajai atvasītei vārdu izvēlējušies kopīgi un šūpulīti kārs Jelgavā.26.martā Nastju Orlovu un Aleksandru Aleksejevu iepriecināja pirmdzimtais - Ņikita Aleksejevs. Jaunais jelgavnieks svēra 3550 gramus un bija 52 centimetrus garš.Trešdiena bija liela prieka diena Paršonovu ģimenei, jo viņu saimei piepulcējās 3800 gramu smagā un 52 centimetrus garā Ksenija. Vecāki Olga un Andris meitiņu audzinās Kalnciemā, kur mājās māsu ļoti priecīga gaida deviņgadīgā Elizabete.26.marts īpaša diena turpmāk būs arī Kristīnei Gavrilovai un Nikolajam Siroparovam, jo pulksten 18.30 pasaulē nāca viņu pirmā atvasīte - Andželika. Meitēns svēra 3200 gramu un bija 52 centimetrus gara. Ģimenīte dzīvos Jelgavā.Trešdien pulksten 15.25 dienas gaismu ieraudzīja 4500 gramu smagā un 56 garā Adriana. Jelgavnieki Iluta un Andris Brahmaņi vārdiņu savai pirmajai atvasītei izvēlējušies kopā.

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas