Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Meitiņas kā pārsteigums

Jelgavas pilsētas slimnīcā laikā no 15. līdz 19.februārim dominēja rozīgie toņi, jo meitenītes ar savu ierašanos divtik «pārsita» puikas - astoņas pret četriem.

Pirmdien, 18.februārī, meitiņa kā pārsteigums, jo līdz pēdējam brīdim nebija zināms bērniņa dzimums, pagodināja Janu Vageli un Eduardu Vagili no Kalnciema. Marija Gabriela, kurai vārdiņš ir tēta dots, piedzima 54 centimetrus gara un četrus kilogramus smaga.«Meitiņai vārdu devām, kad ieraudzījām,» stāsta māmiņa Vita Nagle - Milončiene, ar mīlestību uzlūkojot pirmdzimto Justīni. Meitenīte pasaulē nāca 19.februāra naktī, būdama četrus kilogramus smaga un 57 centimetrus gara un sagādādama emocijām bagātus mirkļus arī savam tētim Kestutim Milončum.Svētdien, 17.februārī, savu otro mazulīti, kas arī nāca kā pārsteigums, sagaidīja emburgieši Dana Ragucka un Oskars Zuliks. Teju divus gadus vecās Kiras māsiņa, kurai vārds vēl tiek domāts, pasaulē ieradās, būdama 49 centimetrus gara un svērdama trīs kilogramus.Savu dzimumu līdz pēdējam brīdim «neatklāja» arī mazulīte Elīna, kura vecāku Antoņinas Ponomarjovas un Andra Ropiņa rokās iegūla 17.februārī un bija 3170 gramu smaga un 49 centimetru gara. Pirmdzimtajai šūpulis kārts Vilcē.Februāra vidū dubulti svētki turpmāk tiks svinēti jelgavnieku Kristīnes un Dmitrija Osipovu ģimenē. 17.februārī 3300 gramu smaga un 50 centimetrus gara par savu ierašanos paziņoja mazā Valērija. Savukārt dienu vēlāk - 18.februārī - pirmdzimtās Darjanas dzimšanas dienas kūkā iemirdzējās sešas svecītes.

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas