Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Novembrī – 59 mazuļi

Gada pirmspēdējā mēnesī Jelgavas slimnīcas Dzemdību nodaļā piedzimuši 59 bērniņi, bet lielākais iedzīvotāju skaita papildinājums bijis jūnijā, kad pasaulē nākuši 85 bērniņi.

Rīdzinieku Līgas un Monvīda Varovu pirmais bērniņš - meitenīte - par savu dzimšanas dienu izraudzījās 29.novembri, kad īsi pēc pulksten sešiem vakarā pasaulē nāca 52 centimetrus gara un 3400 gramu smaga. Tētis ļoti vēlējies meitu nosaukt par Nikolu, un māmiņa tam laipni piekritusi.Mantinieku sagaidījuši arī jelgavnieki Jeļena un Aleksandrs Rozentāli. Viņu puisītis dzīvi iesāka jaunā nedēļā un mēnesī - 1.decembrī. Pulksten 12.17 mazulis piedzima 2750 gramus smags un 48 centimetrus garš. Par vārdiņu dēlam vecāki vēl šaubās, tādēļ to neizpauž.Ogres iedzīvotāji Anastasija un Jaroslavs Puzikovi 1.decembrī pulksten 15.40 Jelgavas slimnīcā sagaidīja savu pirmdzimto meitiņu Valēriju. Mazulīte nāca pasaulē 2600 gramu smaga un 48 centimetrus gara. Mamma stāsta, ka vārdiņš mazajai pieskaņots uzvārdam un tēva vārdam. 29.novembrī jelgavnieku Evas un Roberta Treiģu rokās iegūla dēliņš Sandis. Puisītis piedzima pulksten vienos dienā 3800 gramu smags un 52 centimetrus garš. Par dēlu vecākiem ir īpašs prieks, jo mājās jau aug meita - deviņus gadus vecā Santa, kura solās mazajam būt aukle numur viens! Māmiņa lasījusi, ka puiši vārdā Sandis ir labi un sirsnīgi cilvēki, tas norādījis, ka Treiģu ģimenes mantinieku sauks tieši tā.

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas