Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Oktobris – puiku mēnesis 1

Laiks no 19. līdz 24. oktobrim Jelgavas slimnīcas Dzemdību nodaļā bijis izteikti zēniem bagāts –  pasaulē nākuši 14 puikas un tikai četras meitenītes.

Jelgavnieki Laima Tupiņa un Andžejs Volodjko 24. oktobrī kļuva par jauka puisēna vecākiem. Pulksten pusdesmitos no rīta viņu mazais brīnums pasaulē ieradās 3600 gramu smags un 53 centimetrus garš. Tā kā tētim ir poļu izcelsmes uzvārds, dēlam izvēlēts arī poļu vārds – Dareks. Puisēns ģimenē ir pirmais mantinieks.22. oktobri par dzimšanas dienu izvēlējās mazais Jevgeņijs – Svetlanas un Mihaila Merkulovu dēls. Zēns piedzima 50 centimetru garš un 3280 gramu smags, ģimenē viņš ir pirmais mantinieks. Vārds bērniņam izvēlēts par godu puisēna vectēvam. Ģimene dzīvo Jelgavā. Jelgavnieki Olga Sokolovska un Dmitrijs Dlužņevskis 21. oktobra rītā sagaidīja savu pirmdzimto – meitiņu Sofiju. Mazulīte pasauli sveica 55 centimetrus gara un 3550 gramu smaga. Vecākiem viņa ir pirmais bērniņš. Tētis savu princesīti rokās vēl nav turējis, jo tikai pēc pāris mēnešiem atgriezīsies no jūras. Taču Olga jau tagad ir pārliecināta, ka mazā ir ļoti līdzīga tētim.Ģimenes pieaugumu pirmdienas rītā sagaidīja Anna un Andrejs Zazuki no Ozolniekiem. Sešgadīgajai Anastasijai nu rūpes būs jāuzņemas arī par mazo Artūru. Brālītis piedzimstot svēra 3650 gram un bija 52 centimetrus garš. Vecāki ilgi domājuši bērna vārdu, līdz izlēmuši par labu Artūram, kas viegli izrunājams gan krievu, gan latviešu valodā. Pie sava trešā bērniņa 23. oktobra naktī tika jelgavnieki Dace un Gints Tiltiņi. Mazais Raivo izlēma pasaulē nākt pulksten vienos naktī četrus kilogramus smags un 54 centimetrus garš. No lielā brāļa Alda mazo šķir 18 gadu starpība, bet ar māsu Evu Esteri – astoņi gadi. Dace priecājas, ka pastarītis visiem būs liels luteklītis, arī viņa 102 gadus vecajai vecvecmāmiņai. Mazais Aleksejs par savu dzimšanas dienu izraudzījās 22. oktobri. Īsi pēc pulksten deviņiem vakarā jelgavnieku Kristīnes un Vladimira Ganoli dēliņš pasaulē ieradās četrarpus kilogramu smags un 56 centimetrus garš. Ģimenē viņš ir pirmais mantinieks. Vārdu dēliņam izvēlējies tētis. Rīdzinieku Rasas un Kārļa Vītolu rokās 23. oktobra vakarā 3750 gramu smags un 55 centimetrus garš iegūla viņu pirmdzimtais bērniņš. Puisēnam tiks doti divi vārdi – Alberts Matejs. Pirmais ticis par godu Kārļa vecvectēvam, kurš savulaik dibinājis Cesvaines ģimnāziju un bijis mācītājs, bet otrs būs zēna kristāmais vārds.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Stārķa ziņas