Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pēc meitiņām – uz Jelgavu

Šīs nedēļas darba dienās Jelgavas slimnīcā pasaules gaismu ieraudzījuši 13 mazi ķipari. Meitiņas un puisēni dzimuši līdzīgā skaitā - septiņas dāmas un seši jaunskungi.

Par laimīgiem vecākiem 9.septembrī kļuvuši jelgavnieki Judīte Branta un Guntis Sermelis, sagaidot savu pirmdzimto mazulīti. Mīlestībā dzimusī meitiņa pasauli ieraudzīja īsi pirms desmitiem rītā - 3900 gramu smaga un 54 centimetrus gara. Patrīcijas vārdiņu vecāki no pārējiem rūpīgi turējuši noslēpumā, bet mazajai tumšmatei tas ļoti piestāv. «Šeit dzima mūsu pirmais bērniņš, un gribējām, lai Jelgavā pasaulē nāk arī otrs,» teic Bauskas rajona iedzīvotāji Zeltīte Paškauska un Nauris Štāls. Tā arī notika - 10. septembrī pulksten 13.25 Jelgavā šūpulis kārts arī otrai atvasītei - 3250 gramus smagajai un 52 centimetrus garajai Norai. Mazo māsu mājās gaida gadu un četrus mēnešus vecā Zanīte.Jelgavnieki Sintija un Igors Visocki saviem bērniņiem vēlējušies neparastākus vārdus. Pirms astoņiem gadiem dzimušais dēls nosaukts par Dināru, bet 11.septembrī dzimusī meitiņa - par Kristiju. Ģimenītes pastarīte pasaulē nāca pulksten 9.48, sverot 3900 gramu un esot 53 centimetrus gara. Lai arī kalendārā vārdadienas Kristijai nav, viņa to svinēs kopā ar Kristīnēm. Vārdu meitiņai vecāki atraduši portālā «Cālis».

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas