Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piedzimuši reizē ar liepziedu smaržu

Jūnijā Jelgavas slimnīcā pasaulē nākuši 75 mazuļi, savukārt jūnija pēdējās un jūlija pirmajās dienās dzimuši tikai puikas.

Jelgavnieku Oksanas un Eduarda Večorko dēliņš par savu dzimšanas dienu izraudzījies 1. jūliju, kad pulksten 11.15 ieradās šai pasaulē 3750 gramu smags un 52 centimetrus garš. Vecāki savu mantinieku sauks par Ņikitu. Mājās brālīti gaida astoņus gadus vecāka māsiņa Nellija. Bērniņš pasaulē nāca ģimenes dzemdībās.Pie sava pirmā mazuļa 29. jūnijā tikuši Alīna Čerkasova un Aleksandrs Titenkovs no Kalnciema. Viņu pirmdzimtais Maksims pasaulē ieradās ap pusvieniem dienā, sverot 2450 gramu un esot 49 centimetrus garš. Vārdu mazajam izraudzījies tētis, un māmiņai tikai atlika piekrist viņa izvēlei.Lindas un Jāņa Krūmiņu ģimenes pieaugums sagaidīts svētdien, 1. jūlijā. Mazais Kristaps savu vecāku rokās iegūla 3700 gramus smags un 55 centimetrus garš. Viņš ģimenē ir trešā atvasīte, līdzās abām māsiņām – Mārai un Laurai. Puisēns sagaidīts ģimenes dzemdībās, un viņa šūpulis tiks kārts Ozolnieku novadā.Mazā Karlīna savu dzimšanas dienu turpmāk ik gadu svinēs 2. jūlijā. Pirmdien Zanes Baranovas un Alvja Ugrika mazā meitiņa pasaulē ieradās īsi pēc diviem dienā, sverot 3900 gramu un esot 56 centimetrus gara. Vārdiņš meitenītei izvēlēts pēc kalendāra, un vecāki lūkojuši, lai vasarā dzimušajam bērnam vārda svētki būtu kādā no ziemas mēnešiem. Karlīna dzīvos Iecavā, un viņa vecākiem ir pirmais mazulis.

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas