Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pilns grozs ābolīšu

Jelgavas pilsētas slimnīcas Dzemdību nodaļā turpinās bērniņu birums. No pagājušās piektdienas līdz otrdienai tur pasaulē nākuši 15 mazuļi - trīsreiz vairāk meiteņu. Vecmātēm darba pilnas rokas bija tieši svētdien, kad piedzima divi puikas un piecas jaunās dāmas.

Svētdienas, 24.augusta, vakarā Mazais Princis zvaigznes spožāk iededzis jelgavnieku Aijas un Ernesta Treiju ģimenē, kad 4250 gramus smagu un 56 centimetrus garu viņi auklējumā saņēma dēliņu Eduardu. Jaundzimušais brālītis vecāku sirds siltumu dalīs ar trīsgadnieci Jasmīnu.Gada 35.nedēļas sākumā, 25.augustā, sevi lielajai pasaulei pieteica jelgavnieku Kristīnes Lavišas un Sanda Ķuzes meitiņa Kerija Maija. Mazulīte, kuru mājās gaida trīsarpus gadus vecais brālītis Adrians, piedzima 3700 gramu smaga un 54 centimetrus gara.Pirmdienas, 25.augusta, rīts jaunos toņos iekrāsoja arī jelgavnieku Ineses un Mārtiņa Veikipteru dzīves lappusi, kad 3250 gramus smaga un 51 centimetru gara pasaulē nāca viņu Keita. Jaundzimušo māsiņu kopīgiem stiķiem, niķiem un priekiem paaugamies gaida trīsgadīgā Viktorija.Slavenajā svētdienā, 24.augustā, Lailu un Jozu Leščus ar savu ierašanos pagodināja meitiņa Simona. Mazulīte, kura savas dzīves lielajā notikumā svēra 3280 gramus un bija pusmetru gara, augs arī lielā brāļa Jāņa, māsu Lauras un Laumas rūpju un mīlestības aizsegā.25.augustā savu dzimšanas dienu turpmāk svinēs Jeļenas Kadočņikovas un Dzinta Butkus meitiņa Samanta. Saldi rudenīgo ābolu zīmē dzimusī mazulīte pasaulē nāca trīs kilogramus smaga un 51 centimetru gara. Viņas māsiņa Kristiāna ir divus gadus veca.Pirmdien, 25.augustā, ar meitiņu bagātāki kļuva Inga Millere un Oskars Krauze no Platones. Viņu Katrīna Elizabete, kas piedzima trīsarpus kilogramus smaga un 53 centimetrus gara, piepulcējās īstai māsu savienībai - astoņus gadus vecajai Sabīnei un piecgadīgajai Sintijai.Bērnu bagātās svētdienas, 24.augusta, rītā savu pirmdzimto kopā sagaidīja arī Judīte un Jānis Plociņi. Emīlija Paula, kurai šūpulis būs kārts Tukumā, sevi lielajai pasaulei pieteica 3230 gramus smaga un pusmetru gara.24.augustā līdz ar mazulītes Paulas piedzimšanu vecāku statusu uz mūžu iemantoja jelgavnieki Laura un Ģirts Vizbuļi. Viņu meitiņa savos pirmajos dzīves mirkļos svēra 4050 gramu un bija 56 centimetrus gara.

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas