Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sagaidītas māsiņas

Laikā no 14. līdz 18.novembra rītam Jelgavas slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaulē nākuši desmit mazuļi - septiņas meitenes un trīs puikas.

Otrdien no slimnīcas ar meitiņu uz rokām mājup devās jelgavnieki Kristīne un Edgars Zikmaņi. 15.novembrī viņu ģimenei piepulcējās mazā Ruta, kura piedzima 3700 gramu smaga un 55 centimetrus gara. Par māsu ļoti priecīgs ir septiņgadīgais brālis Mārtiņš. Vārds meitenītei izraudzīts ar kalendāra palīdzību.Pirmdzimto puisīti 17.novembrī pulksten 16.16 sagaidīja Marina un Igors Miļenteji. Viņu 3290 gramus smagais un 52 centimetrus garais dēliņš pasaulē nāca ģimenes dzemdībās. Mazajam jelgavniekam dots vārdiņš Artjoms.14.novembrī pulksten 11.20 meitiņu sagaidīja jelgavnieki Inga Galvanovska un Vladislavs Zaicevs. Meitenīte, par kuras vārdu vecāki vēl nav vienojušies, piedzima 2800 gramu smaga un 48 centimetrus gara. Priecīgs par māsu ir deviņgadīgais Mareks, kurš mammai solījies būt palīgs māsas auklēšanā.Ar trešo mēģinājumu par mazas un mīļas meitiņas vecākiem kļuva Mārupes iedzīvotāji Marina un Aleksejs Dmitričenkovi. Viņu mīlulīte piedzima 15.novembra naktī, būdama 3140 gramus smaga un 51 centimetru gara. Mazā Aļika pasaulē nāca ģimenes dzemdībās ar mīļu vecmātes Valijas palīdzību. Ģimenē jau aug divi brašuļi - trīsgadīgais Ņikita un 13 gadu vecais Vjačeslavs.

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas