Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Septembris iesākas ar puišu pārākumu

Laikā no 5. līdz 9.septembrim Jelgavas pilsētas slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaulē nākuši pavisam 14 mazuļi - astoņi puikas un sešas meitenes.

Jelgavnieku Ineses un Pāvela Veļecku pirmdzimtā dēliņa šūpulis kārts četros naktī uz svētdienu - 7.septembri. Māmiņa neslēpj savu prieku un laimi par dēlēnu un stāsta, ka mazajam dots Patrika vārds. Puisītis piedzimis 2800 gramu smags un 51 centimetru garš.Vircavnieku Santas Pakšiņas un Edgara Andrejeva dēliņu Robertu grūti nosaukt par maziņu, jo puisēns augumā padevies īsti ražens - 5200 gramu smags un 58 centimetrus garš. Par savu dzimšanas dienu zēns ik gadu sauks 7.septembri, kad īsi pēc pusnakts nāca pasaulē. Par Robertu prieka gaviles sauca arī vecākie brāļi - Elvis un Dāvis. 7.septembrī Jelgavā dzimušajā kuplajā bērnu pulciņā ir arī mazais Gustavs - Baibas un Nila Beiru dēliņš. Pustrijos pēcpusdienā 56 centimetrus garais un četrarpus kilogramus smagais Gustiņš bija klāt. Vecākiem mazulis ir pirmais mantinieks un ļoti gaidīts prieks ģimenē. Gustavs ir pirmais mazdēliņš arī abām viņa vecmāmiņām. Laimīgā ģimene dzīvo Jelgavā.Mazā Amanda par savu laimīgo dienu sauks pirmdienu, kad agrā rītā viņa nāca pasaulē 3400 gramu smaga un 52 centimetrus gara. Laimīgā māmiņa Ilze Plavkova stāsta, ka ļoti gaidījusi meitiņu un arī vārdu viņai izdomājusi jau ļoti sen. Lai arī dakteri paredzēja, ka meitenīte dzims ap 19.septembri, Amandas dzimšanas diena ir 8. septembris.8.septembra rītā pie otras meitiņas tikuši Kalnciema iedzīvotāji Gundega un Oļegs Cvetkovi. Nu vecākiem gadu un vienpadsmit mēnešu vecās meitiņas Ruslanas mīlestība būs jādala ar mazo Valēriju Lorēnu. Meitenīte piedzima 51 centimetru gara un 3070 gramu smaga. Spēcīga un drosmīga vīra vārdu - Ričards - savam dēlēnam devuši jelgavnieki Elīna Griķe un Artūrs Klidziņš. Savu pirmo mīlestības lolojumu vecāki sagaidījuši 7.septembrī pulksten 13.35 - apaļus 50 centimetrus garu un 3200 gramu smagu. Puisītis sagaidīts ģimenes dzemdībās ar dakteres Slobodjanas atbalstu.

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas