Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Stārķa ziņas: Līdz slimnīcai nepaspēja 14

No 10. līdz 15. oktobrim Jelgavas slimnīcas Dzemdību nodaļā piedzimuši piecpadsmit bērniņu – desmit puikas un piecas meitenītes.

Inese Grūbe un Uldis Eihmanis no Codes 15. oktobrī sagaidīja pasaulē nākam dēliņu Gustavu. Mazais piedzima ap pulksten pusseptiņiem vakarā 3140 gramu smags un 51 centimetru garš. Mājās māmiņa audzina vēl divus puikas – divgadīgo Ajānu un gadu un četrus mēnešus veco Išanu. Loreta Dapkus un Eduards Drozds no Brunavas 15. oktobrī sagaidīja savu otro atvasīti – meitiņu Lorenu. Jaunā māmiņa atklāj, ka dzemdības noritējušas ļoti strauji un mazais piedzimis mājās, bet vēlāk abi kopā atvesti uz Jelgavas slimnīcu. Meitenīte pasaulē nāca 2550 gramu smaga un 48 centimetrus gara. Māsu un mammu mājās gaida četrus gadus vecāks brālītis Franko. Ieva Matule un Aivars Birkāns 15. oktobrī kļuva par piektās atvasītes vecākiem. Iecavnieku ģimenē jau aug deviņgadīgā Lāsma, sešgadīgais Arnolds, trīs gadus vecie dvīņi Emīls un Valija, bet pastarītim vārdiņš vēl nav izdomāts. Puisēns piedzima 51 centimetru garš un 4080 gramu smags. Maijas un Sanda Cipļājevu otrā atvasīte par savu lielo dienu izraudzījās 15. oktobri. Pirmdien pulksten pusdivpadsmitos vakarā viņu puisēns Toms pasaulē ieradās 4070 gramu smags un 52 centimetrus garš. Jelgavnieku ģimenē aug arī māsiņa – sešus gadus vecā Alise. Vārdu dēlam vecāki izvēlējušies neitrālu – tādu, kas nav neviena radinieka vai drauga vidū.

Pievieno komentāru

Komentāri 14

Immelstef

LAS VEGAS, Nov. 15, 2012 -- /PRNewswire/ -- Caesars Entertainment Corporation (NASDAQ: CZR) today announced that Donald Colvin will join the company as Executive Vice President and Chief Financial Officer, subject to required regulatory approvals. In this role, Colvin will be responsible for Caesars' finance functions and report to Gary Loveman, Chairman, President and Chief Executive Officer. casino gratis

pirms 6 gadiem, 2012.12.09 17:02

!wawbadake!

http://y--y.info/моментальный-бесплатный-хостинг.html

pirms 6 gadiem, 2012.11.29 19:57

wpsbqwil

urtwjevc http://www.free-run.eu/ http://www.nikefreerun2tilbud.eu/ http://www.nikefreerun2dame.eu/ http://www.free-run-nike.eu/ http://www.free-run-sko.eu/ http://www.free-run-2.eu/ pzvvgmsk free run nike nike free run 2 tilbud free run 2 dame free run nike nike free sko dame nike free run butik fpruoosi

pirms 7 gadiem, 2012.11.10 08:53

absurds

zinu divus pārus, viens kopdzīvē jau 18 gadus, otrs 7 gadus, un neviens no pāra nemaz nedomā reģistrēt kopdzīvi nedz zagsā, nedz baznīcā JO (es gan šim apgalvojumam absolūti nepiekrītu) tie, kas apprecas agri vai vēlu šķiras. Acīmredzot abiem pāriem draugu, radu vai paziņu lokā ir neviens vien tāds piemērs, tādēļ kā drošības garantu pieņem dzīvošanu katram savā uzvārdā bez dokumentāla apstiprinājuma par kopdzīvi. Piebildīšu, ka abiem pāriem ir atvases.
Esmu par to, ka pirms Jā vārda teikšanas ir jāiepazīst vienam otru līdz vismazākajai vīlītei, citam tas paņem gadu, citam mazliet vairāk, bet ja desmit gadus šaubās tad vieta šaubām patiesībā nav un ir jāizdara secinājumi.
Svarīgi katram sev atbildēt vai otrs tiešām ir viņa cilvēks un vai grib līdz pēdējam kopā būt paciešot otra utis. Ja ir atbilde, tad arī būs vai nebūs kāzas.
Veselību vecākiem un mazajiem bumbulīšiem !

pirms 7 gadiem, 2012.10.22 10:31

@@@

Hei, pastniece, nu gan tu romānu uzrakstīji. No Tava pastāsta var izlobīt, ka precētie nešķiras. Beidz dauzīties, šķirās arī precētie un šķirās arī ar kopīgo uzvārdu. Redzi, neba jau nu uzvārds noturēs laulību, neba arī zīmogs pasē radīs jel kādu tur izcilu saderību ar bērniem, vai bez tiem.
Viss ir pašā CILVĒKĀ, ir viņš ar noslieci uz traļivaļi, vai nopietns dzīves gājējs.
Starp citu, šodienas mīkstajiem večiem absolūti pie "kājas", kādā uzvārdā viņam gultas biedrene, ka tik mājā laba apteksne. Nebūs laba- pametīs gan sievu oficiālo, gan draudzeni ilggadīgo. Un atkal būs ceļa jūtis kaut kādos iepazīšanās portālos- tur pilns ar precētiem un viena uzvārda nēsātājiem.

pirms 7 gadiem, 2012.10.19 08:07

niks

pēc vārdiem spriežot, daži dzimuši indiešu vai arābu ģimenēs.....

pirms 7 gadiem, 2012.10.19 07:30

Pastniece

Pardon nepārliecināsiet - jo zināmas vairākas tādas PUS-ģiMENES, kur katrs savā uzvārdā, vai vispār neprecēti.. Nu nav tās sievas laimīgas. Stāsta visu ko, bet tomēr, paliekot vaļsirdīgākas, dažreiz tik nopūšas par savu PUS-ĢIMENI. Piebildīšu,ka Andželina Džolija arī jau baigi staroja visā savā kārnumā, kad vinu oficiāli bildināja. Kāds noliegs skatoties uz viņu bildēs ar gredzenu? Tas bija acīmredzams. Neskatoties uz sludināto neatkarību un geju atbalstu utt. Tomēr - bildināja, un viņa priecājās.

Mana māsa, sēko Džolijas manierēm un stilam. Tas pats, piedzima bērns. Sludināja, ka viņiem viss kārtība. un precēties negrib, jo nevēlās, bet dzīvos ilgi kopā un saticīgi un ja nē, tad vieglāk būs izšķirties. Kad kādreiz ieminējos, ka jau daudzi gadi nodzīvoti kopā un tomēr jau bērns.. tikai ar skumjām noteica, ka nu, ja kādreiz pozicionēja sevi tā, ta diez vai vēl bildinās... Bet vīrs krietni vecāks būdams- saņēmās un atkal bildināja, un apprecējās klusiņām. Laimīgākā viņa kļūva. Uzvārdu nemainīja, jo vīram arī jau bijusi šķiršanas pieredze un PA VĒLU apprecējās. Ja paspētu apprecēties ,sākot attiecības tad gan viņa mainītu vai agrāk jaunībā, nevis pēc 30, kad darbos visi uzvārdu zināja, lai neapsmietu, ka tomēr viņu arī apprecēja. Tagad palikušas tikai skumīgās atmiņas, pa to neprecētās māmiņas , grūtnieces gaitām un par to atgādina atšķirīgais uzvārds. Daži prasa, uzzinot, ka viņai un bērnam dažādi uzvārdi. Vai ta viņai bērns no iepriekšējām attiecībām?? tas viņu tomēr maināmi kaitina.

Pašai arī bija attiecības- garas un ar bērniem. Bet vecis vecis nebija. Tagad ģimenē vairāki uzvārdi un, tas ļoti absurdi izskatās, kad vajag kur pieteikties ar vārdiem uzvārdiem. Ja vīrietis pienācīgi aprecētos un visi būtu vienā uzvāradā, tad, stresā un negāciju būtu mazāk tad un vieglāk ģimenei būtu tagad.

ĻOTI reti, nu 1 ģimene no 1000 neprecēta ar vairākiem bērniem, katram savs uzvārds ir tiešām izcili laimīgi kopā. Parasti priecājas par tādām PUS-ģIMENĒM veči. Viņš ir neatkarīgs un viss ok. Viņam ir bērni, bieži vien vina uzvārdā. Veča mamma bērniņus mīl, sievieti piecieš. Viss ok. Vecim ir sieviete, kas mazgā, dzemdē, pelna, plata kājas- gadījumā, ja apniks, paliks resnāka, nekoptāka, pelnīs mazāk, veca, tad apmainīs pret citu. Šajā vienādojumā- mainīgs apstāklis ir sieviete savā uzvārdā, neprecēta. Ja sievieti netaisās laist prom, un grib viņu piesiet pie ģimenes visiem spēkiem, lai netiktu kaimiņam, tad ticiet man, tāds jautājums par precēšanos vai nē, vai uzvārdiem nerodas pat.

Ja vīrietis tiešām mīl (šodien un pirms 50 gadiem) un vēlas ar sievieti dibināt ģimeni, viņš viņu bildina, apprec, iedod savu uzvārdu un kad piedzimst bērni, vairs nerodas jautājums- kādu uzvārdu likt?

Nekas jauns pasaulē nav.

Ja vīrietis grib paskatīties, padzīvoties, nedod dies viņam kas nepatiks, tad būs vieglāk aiziet, ja katrs palicis katrs par sevim.

Sievietes jau cenšas, dzemdē, vairākus bērnus pēc kārtas, bet vecim vēl ir brīvība, privātā telpa, utt, kuras sievietei ar bērniem vairs nav, tāpat arī ka paliek sajūtas, ja vecim pēc mēneša sacelsies gaisā aste, viņš pateiks- a kas tu esi tāda? un ies prom. Jo solīja taču būt iekšā attiecībās, kamēr tās attiecības ABIEM ir patiesi pie sirds. un Kad viņam pie sirds būs kas cits- tad čau.

nestāstiet muļķības, par saticību PUS-ĢIMENĒS. Sievietes, ja respektē un kaut cik mīl un paļaujas uz sava veča, ++ ir bēni 99.9% grib apprecēties. Grib vienotu ģimeni ar vienu uzvārdu. Katram vārdam ir sava enerģija un spēks, un ģimenes spēks ir apvienošanās zem viena jumta un viena uzvārda. Sievietes pielāgošanos sākas ar uzvārda vīra pieņemšanu. Bet kad katrs pac par sevim un katrs savā uzvārdā- tad tā ir ģimenes imitācija kā gejiem.

Vēl stāsts. Vecis Kurzemē satika sievieti ar 2 bērniem. Viņa viņu atmazgāja, viņs atmeta dzeršanu, aizgāja darbā, sāka dzīvot kopā, bērni bija pirmsskolas, bio-tēvs īpaši nerēgojās, bet tomēr plaisā attiecībās kā bija tā bija, bērni nesāka saukt jaunpienācēju par tēti. pagāja vairāki pieteicās kopīgais bērniņš. Piedzima. Dzīvoja tālāk, vilka galus kopā. Sieviete bakstīja vīru un darbu, uz visu ko. Bērni par tēvu viņu nesauca. Bez sievietes vecis nekas nebūtu, ne darba, ne paša- nodzērtos un punkts. Pagāja vēl gadi 4. Sieviete atkal palika stāvoklī, bet baidījās pateikt ģimenei, jo 4.bērns un kā tad savilks galus? visa atbildība jau uz viņas- slikti aizsargājās. par visu dzimtenē sievietes atbild pašas- vecim atbild'bu nepiešūsi. grūtniecība bija ļoti grūta. sieviete apaļīga, tātad noslēpa aiz apaļumiem visu, un mēnesī 5.-6. paģība. Aizveda un slimnīcu un nomira. Gan māte gan bērniņš viņai iekšā. Tagad 'vecis vaimanā, ak vai.. nomirusi, neko neteikusi, un.. ja jau atst'tu man to MANU vienu bērnu, es vēl tiktu galā, bet kāpēc viņa atstāja man tos vecākos SAVUS bērnus?? Meitai jau pusaudze, vecākais dēls 9 gadus vecs- viņi kopj māju, gatavo ēst, vāc mazo brāli 3-4 gadi... Es skaidroju vecim- bet viņi tavs ATBALSTS, viņi mājsaimneicibu ved, atbalsta viens otru un tevi, tev tik jāpievēršas vieīem un jāsakatā viōs savu ģimeni. Sieviete tev atstājusi ģimeni un laimi. Vecis saka, jā jā... bet ac;imredzami turpina domāt- kāpeč viņa tstāja viņam SAVUS bērnus.. kurus 'viņš jau "audzina" gadus 6-7 vismaz. bērni nav viņa uzvārda, izņemot jaunāko, bērni nesauc viņu par tēvu, viņš nebija precējies ar māti. Tagad sabiedrība spiež, lai viņš paņem vecākos bērnus pie sevis un dzīvo sievietes mājā ar visiem bērniem, kā agrāk. Bet bāriņtiesai tas arī nepatīk- a kas viņš tiem bērniem ir? nEKAS. Ne tēvs, ne mātes 2.vīrs. NEKAS viņš nav. Bioloģiskais tēvs nodzērās. Audžutēvs šos bērnus negrib, bet atkl'ti to nesaka. Jo visi apkārt taču par pašu par sevi sarotamu uztver t, ka vecim savas mīļākās bērni jāpaņem. Re.. vīrietim atbildības nulle, apprecēties nepaspēja un nebija tik svarīgi!!! Bet sieva viņam bija viss, jo saprot, ka bez viņas netiktu ne ar ko galā un tagad netiek. It kā bija ģimene, it kā nebija.. bet viņas bērni paliek tikai viņas bērni, tad, kad pašam gruti.

Labs stāsts. Es ka aizdomājos- klasiskai mūsdienu vietējais aboriģēns. Be atbildības, ka tik izšmaukt vauri, dabūt atbalstu, stumšanu un sievieti gultā un virtuvē, bet, kad iepes- tad pirmais pagultē, un nezina kā no sievas berniem tikt vaļā.

Un tādi tie- neprecetie, savā uzvārdā vīri diezgan bieži ir. Ne paļauties uz viņiem LĪDZ galam, ne uzticēties, ne sajūta ir, ak līdz nāve mūs šķirs.

pirms 7 gadiem, 2012.10.18 22:21

@@@

Išanam 1 gads un 4 mēneši. Viss kārtībā. Mammīte drīz vien kļuva trešā bērna gaidībās. Bet vecākajam dēlam jau nu noteikti ir vēl daži mēneši pieskaitāmi pie tiem diviem gadiņiem klāt.... super, ja ja bračkas gandrīz vai vienaudži.

Tagad jau katrs paliek savā uzvārdā, lai nav jāmaina pase. Tāpt gan jau ir kāds cits dokuments, nav jātaisa kopijas. Un vispār, vai nav vienalga, kāds uzvārds, galvenais jau , ka mīlestība ir un saticība arīdzan.

Lai aug dūšīgi un mīlestība mājās!

pirms 7 gadiem, 2012.10.18 20:48

Мама

Это ужасно- столько детей нарожали, а а загс или церковь некогда сходить. Папаши эх...

pirms 7 gadiem, 2012.10.18 20:19

Purdiens

Piekritu membr;anam par to Permu.. un atkal no 4 pāriem tikai 1 ir viens uzvārds. parēje vai piegulētāji ar stāžu, vai piegulētāji ar iep.riekšējo attiecību stāžiem. vai sievas tik ļoti neuticās vīriem, kas katram gadījumam palikušas savā uzvārdā. Skumīgi. bet tad būtu likumsakarīgi, lai arī uzvārdu bērnam liktu mātes. Tad vaarbūt tēvi sāks domāt, ja gribi bērnu savā uzvārdā, td apprecies kā nākas un tad plāno bērnus.

pirms 7 gadiem, 2012.10.18 15:26

membrāns

...prieks par visiem,lai visiem laba veselība!Interesanti gan tie vārdi----Ajāns,Išans,Dazdraperma,Sputņiks..........

pirms 7 gadiem, 2012.10.18 15:15

plānotājs

paldies Domātājai par izskaidrojumu, savādāk likās jau, ka esmu nepraša rēķināšanā un cilvēka reproduktīvo sistēmu darbības procesu "tumšbildis". :)

pirms 7 gadiem, 2012.10.18 14:46

domātāja

Pieļauju domu, ka sasniedzot divu gadu vecumu vairs īpaši neuzsver cik ir arī mēneši, bet pasaka tikai pilnus gadus. Tad jau arī viss ir kārtībā.

pirms 7 gadiem, 2012.10.18 14:25

plānotājs

Es ļoti atvainojos, ja kādu aizskaršu, bet nekādi nesakrīt rēķini par Ineses un Ulda bērnu vecumu. Vēlreiz atvainojos... Varbūt cienījamai žurnālistei radusies kļūda, bet varbūt arī nē...

pirms 7 gadiem, 2012.10.18 14:01

Stārķa ziņas