Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Stārķa ziņas: Nedēļu sāk «sešinieks»

Lietainajā vasaras viducī, no 10. līdz 16. jūlijam, Jelgavas pilsētas slimnīcā sevi pasaulei pieteicis 21 mazulis – 12 puiši un deviņas meitenītes.

Šonedēļ mazuļiem visbagātākais izrādījās 16. jūlijs, kad pasaulē nāca seši bērniņi. Vakarā pēc deviņu gadu pauzes otru dēlu savā ģimenē veiksmīgi sagaidīja arī Irina un Edmunds Voseļi no Platones. Viņu Markuss, kuram vārdu izdomājis un kuru ar nepacietību vēlas redzēt lielais brālis Dāvis, piedzima četrarpus kilogramu smags un 56 centimetrus garš.16. jūliju par savu dzimšanas dienu izraudzījās arī jelgavnieku Zaigas Spiģēnas-Pemperes un Jura Pempera trešā atvasīte Rebeka. Mazulīte piedzima vēlā pirmdienas vakarā, būdama 3450 gramu smaga un 53 centimetrus gara. Viņu mājās gaida astoņus gadus vecā Nikola Estere un divgadnieks Maikls.Īpaši puišiem raženajā pirmdienā ar dēlu bagātāki kļuva Gita Elksnīte un Mārtiņš Privka no Ozolniekiem. Topošā pirmklasnieka Roberta brālītis, kuru tētis nolēmis saukt par Kristeru, pasaulē nāca 4750 gramu smags un 60 centimetru garš.15. jūlijs slimnīcas Dzemdību nodaļas kalendārā ir meiteņu diena. To ar savu ierašanos pasaulē neilgi pēc pulksten sešiem no rīta atklāja jelgavnieku Tatjanas un Stefana Rošoru meitiņa Ieva, kurai vecāki vēlējušies dot gaišu un bībelisku vārdu. Mazulīti, kura savas dzīves nozīmīgajā brīdī svēra trīsarpus kilogramu un bija 52 centimetrus gara, paaugamies rotaļām gaida divus gadus vecais Filips.«Sākot gaidīt meitiņu, nodomāju, ka viņu varētu saukt Amēlija. Pie tā arī palikām,» vārda izvēli savai princesītei atklāj māmiņa Sņežana. Mazulīte, kura piedzimstot svēra 2900 gramu un bija 52 centimetrus gara, ir jelgavnieku Sņežanas un Vadima Deņisovu pirmais bērniņš. Svecītes viņas dzimšanas dienas tortē turpmāk tiks iedegtas 15. jūlijā.Sestdienas, 14. jūlija, vakarā 3100 gramu smags un 50 centimetru garš vienīgais šajā dienā slimnīcas Dzemdību nodaļā sevi pasaulei pieteica Viktorijas un Valērija Šaškeviču pirmdzimtais Ņikita. Arī viņam šūpulis kārts Jelgavā.

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas