Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Stārķa ziņas: Novēl būt par sevi pārliecinātai

Vasaras pēdējā mēneša drēgnajā nedēļā no 7. līdz 14. augustam siltumu savu vecāku azotēs ienesuši 30 mazuļi, kas dzimuši Jelgavas slimnīcā. Meiteņu – teju divreiz vairāk nekā puiku.

Otrdienas, 14. augusta, rītā par mīļas meitiņas vecākiem kļuva jelgavnieki Jekaterina Ļebedeva un Sandis Gustiņš. Viņu Jeļizaveta šajā pasaulē ieradās 3010 gramu smaga un 52 centimetrus gara.Lielā brāļa un četru māsu pulkam pirmdien, 13. augustā, piepulcējās jelgavnieku Oksanas Šakirovas un Ramila Ibragimova dēliņš, kuram vārds vēl nav izdomāts. Tas atstāts tēta ziņā, teic bagātā māmiņa, atklādama, ka pastarītis piedzimstot svēra 3290 gramu un bija 51 centimetru garš.13. augustā turpmāk dzimšanas dienu svinēs arī mazais Oskars, kurš saviem vecākiem Guntai Ulmanei un Maksimam Lihačam piedzima, būdams 3250 gramu smags un 50 centimetru garš. Brālīti mājās Kalnciemā gaida sešus gadus vecais Viktors, divgadīgais Aleksandrs un mazā māsiņa Alise.Sestdien, 11. augustā, savu pirmo bērniņu pasaulē nākam sagaidīja Aiga un Edgars Veisi no Jelgavas. Viņu Dārta, kurai tētis izraudzījis latvisku un pamatīgu vārdu, kas nozīmē – būt lepnai, par sevi pārliecinātai un mērķtiecīgai, savas dzīves nozīmīgajā brīdī bija 54 centimetrus gara un svēra 3250 gramu.

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas