Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecāko brāļu aizgādībā

Vasaras pilnbrieds no 5. līdz 8.augustam ražīgs izrādījies desmit ģimenēm, kuru atvasītes pasaulē nāca Jelgavas pilsētas slimnīcā. Sešās augs meitiņas, bet četrās - puikas.

5.augustā turpmāk savu dzimšanas dienu svinēs arī jelgavnieku Sanitas un Viktora Veceļu jaunākā atvasīte. Viņu Rihards, kuram vārdiņu izdomāja tētis, pasaulē nāca 4200 gramu smags un 53 centimetrus garš. Brālīti kopīgām puiku lietām un stiķiem paaugamies gaida trīsgadīgais Kristers.Otrdienas, 5.augusta, vakarpusē vēl par vienu mazulīti kuplāka kļuva elejnieku Tatjanas un Vitālija Ņikiforovu ģimene. Jaundzimusī Alise saviem vecākajiem brāļiem Denisam (9), Artjomam (7), Kirilam (6) un māsiņai Kirai (2) piepulcējās, būdama 3450 gramus smaga un pusmetru gara.4.augusta pēcpusdienā jaunu dzīves statusu ieguva jelgavnieki Kristīne Stuģe un Arnolds Paulovičs, kad viņu rokās 3410 gramus smaga un 53 centimetrus gara iegūla pirmdzimtā meitiņa Andrianna. Mazulītes vārds salikts par godu vectētiņam Andrim un omītei Annai, atklāj vecāki.6.augusta rīta stundā līdz ar pirmajiem saules stariem sevi lielajai pasaulei pieteica jelgavnieku Svetlanas un Sarmja Vētru meitiņa Lora. 12 gadus vecā Normunda, kurš apsolījies mazulīti vizināt ratos, māsiņa piedzima 52 centimetrus gara un 3700 gramu smaga.

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas