Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecāku prieks un lepnums

Jaunā gada pirmajās dienās savu mazo pēdiņu nospiedumus lielajā pasaulē atstājuši septiņi Jelgavas pilsētas slimnīcā dzimušie mazuļi - trīs puikas un četras meitenes.

Vēl mirkli pirms Ziemassvētkiem, 23.decembrī, pulksten 17.57 par savu ierašanos paziņoja jelgavnieku Linitas un Ulda Mediņu meitiņa Diāna. Piedzimstot mazulīte bija 54 centimetrus gara un svēra trīsarpus kilogramus, sagādādama prieka un saviļņojuma brīžus arī saviem brāļiem - 16 gadu vecajam Danielam un sešgadīgajam Dāvidam.Jelgavnieku Ilzes un Ingus Leilandu rīta stundu 3.janvārī ar prieku un laimi piepildīja viņu pirmdzimtās meitiņas pasaulē nākšanas brīnums. Mazā Laura, kuras piedzimšanā līdzēja vecmāte Laila, par ko vecāki sūta sirsnīgu paldies, lielajā notikumā bija 4250 gramus smaga un 55 centimetrus gara.Savu pirmo lolojumu un acuraugu 2.janvārī piedzimstam sagaidījuši arī Vija Sapežinska un Edgars Puzānovs no Jelgavas. Puisēns, kuram māmiņa devusi Kristiana vārdu, savas dzimšanas dienas pirmajos mirkļos svēra 3480 gramus un bija 55 centimetrus garš.

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas