Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vienā dienā dubulti svētki

Lieldienu brīvdienās Jelgavas slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaulē nācis krietns pulciņš mazuļu. Šoreiz piedzimušas desmit meitenītes, bet zēnu ir tikai trīs.

Sestdien pulksten 17.40 pasaulē nāca 3200 gramu smagā un 52 centimetrus garā jelgavniece Jekaterina. Viņa saviem vecākiem Natālijai Kataržnovai un Aleksandram Kokorevičam ir pirmdzimtā. Vārdiņu meitai izvēlējies tētis.23.martā pulksten 17.30 piedzima 3800 gramu smags un 53 centimetrus garš puika - Ralfs. Viņš saviem vecākiem Dacei un Valdim Labanovičiem ir pirmā atvasīte. Vārdiņš dēlam izvēlēts kopīgi. 22.martā pulksten 13.20 dienas gaismu ieraudzīja mazā Jolanta. Viņa piedzima 3400 gramu smaga un 51 centimetru gara. Diāna un Aivars Dvorjadkini šūpuli mazulītei kārs Lielplatonē, savukārt vārdiņu viņai izvēlējusies mamma. Vienā dienā ar māsiņu dzimšanas svētkus svin sešgadīgā Evija.Otrajās Lieldienās pulksten 22.25 3700 gramu smaga un 55 centimetrus gara piedzima Eva Kravale. Jelgavniekiem Līgai Gasparovičai un Oskaram Kravalim meita ir trešā atvasīte. Mājās māsiņu gaida divgadniece Sindija un 12 gadu vecais Artūrs. 

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas