Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Viens otru modina 1

Jelgavas slimnīcas Dzemdību nodaļā siltus un jaukus brīžus pirms Māmiņdienas un pēc tās sagādājuši gan puisēni, gan meitenītes.

10.maijā pulksten 21.08 pasaulē nāca 3600 gramu smagais un 53 centimetrus garais Ņikita Sirotkins. Vecākiem Diānai Durundai un Nikolajam Sirotkinam puisēns ir pirmā atvasīte. Ģimenīte dzīvo Jelgavā.Pārdesmit minūtes pirms Māmiņdienas, 10.maijā pulksten 23.40, Dupkeviču ģimenei piepulcējās meitiņa. Jelgavnieki Valentīna un Aivars savai pirmdzimtajai vārdiņu vēl nav izdomājuši, bet pieļauj, ka tas būs Diāna. Meitenīte piedzima 3240 gramus smaga un 53 centimetrus gara.9.maijā pulksten 21.29 savu pirmo atvasīti - dēlu Ralfu - sagaidīja Indra Rozenvalde un Gatis Sivko. Puika svēra 2600 gramu un bija 49 centimetrus garš. Mazajam jelgavniekam vārdu izvēlējās tētis.Mātes dienā Gulbju ģimenītei piepulcējās 3250 gramus smagais un 51 centimetru garais Kristaps. Vecāki Inese un Gints vārdiņu dēlam izvēlējušies kopā. Brālīti jau apciemojusi un mājās gaida četrus ar pusi gadus vecā māsiņa Keita.9.maijā pulksten 9.18 un 9.19 rīta sauli ieraudzīja jelgavnieku Jekaterinas un Dmitrija Buglakovu dvīnīši Timurs un Artjoms. Vecākais brālis pasaulē nāca 2900 gramu smags un 50 centimetrus garš. Tikpat padevies augumā, bet 2500 gramu smags bija Artjoms. Puisēnu mamma stāsta, ka brāļi viens otru modina un jau sāk spēlēties.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Stārķa ziņas