Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina pieteikt projektus finansējuma saņemšanai 1

Latvijas Hipotēku un zemes bankas klientu klubs «Mēs paši» izsludinājis projektu konkursu Bauskas, Iecavas, Vecumnieku, Rundāles, Jelgavas, Ozolnieku, Dobeles, Tērvetes, Auces un Jaunpils novados, aicinot piedalīties ikvienu – fiziskas un juridiskas personas, nevalstiskās organizācijas, pašvaldību iestādes un neformālās apvienības.

Projektu konkursa mērķis ir veicināt iedzīvotāju iniciatīvas dzīves un vides kvalitātes uzlabošanā, sekmējot sabiedriskā labuma vairošanu konkrētās kopienas teritorijā, informē atbalstītāji.Projektu konkursa līdzekļi var tikt piešķirti projektiem, kas paredz izglītošanu un apmācības, kuru rezultātā tiek veicināta pašnodarbinātība un profesionālā orientācija; projektiem, kas saistīti ar konkrētās teritorijas (novada, pilsētas, pagasta) tēla veidošanu, patriotisku jūtu audzināšanu iedzīvotājos; projektiem, kas sekmē sabiedriskā labuma vairošanu un veicina iedzīvotāju sociālo atbildību (labdarību), nodrošina papildus sociālos pakalpojumus iedzīvotāju grupām; projektiem, kas vērsti uz kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanu; projektiem, kas saistīti ar apkārtnes labiekārtošanu;Bankas piešķirtais finansējums konkursa uzvarētājiem viena projekta realizācijai ir līdz 400 latu.Informāciju par pieteikšanos var iegūt bankas mājas lapā. Projektu konkursa pieteikumu iesniegšanas termiņš – 31.jūlijs.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

wyclef

400 Ls ??????????????????????????????????????????????????????????????

pirms 6 gadiem, 2012.07.12 13:52

Vietējās ziņas