Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina uz semināru «Biomasas resursu izmantošana enerģijas ražošanā»

Ceturtdien pulksten 9.30 Jelgavas novada pašvaldībā, Lielajā zālē, «Vides projekti» un Latvijas Valsts mežzinātnes institūts «Silava» sadarbībā ar Jelgavas novada Domi organizē bezmaksas semināru «Biomasas resursu izmantošana enerģijas ražošanā».

«Silavas» pētnieks Andis Lazdiņš seminārā stāstīs par apmežojušos lauksaimniecības zemju apsaimniekošanas iespējām, bet pētnieks Mārtiņš Zeps – par hibrīdās apses un papeles audzēšanas un izmantošanas iespējām enerģētikā, informē «Vides projektu» projektu vadītāja Anita Jansone.Latvijas Lauksaimniecības Universitātes Lauksaimniecības enerģētikas institūta pētnieks Imants Plūme atklās, kādas Jelgavas novadā ir enerģijas ražošanas iespējas no lauksaimniecības biomasas, savukārt vadošais pētnieks Vilis Dubrovskis – kāds ir biogāzes ražošanas potenciāls novadā.Noslēgumā SIA «Divi» pārstāvis Leonīds Kublinskis stāstīs par kurtuvēm un degļiem biomasas dedzināšanai, bet Jelgavas Bioenerģijas informācijas punkta vadītājs Aigars Laizāns dalīsies pieredzē, kādas ir investīciju piesaistes problēmas un iespējas biomasas enerģētikas projektiem.Seminārā piedalīties aicināti bioenerģijas resursu ražošanā un izmantošanā iesaistītos uzņēmējus, kā arī enerģētikas nozares un vides speciālistus.Pieteikties semināram var līdz 18.janvārim, zvanot pa tālruni 29392749 (projektu direktore Ilze Neimane), 67215068 vai rakstot e-pastu uz adresi: anita.jansone@videsprojekti.lv.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas