Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Akcijā “Paēdušai Latvijai” Zemgales iedzīvotāji piepildījuši 723 pārtikas pakas

Pagājušajā nedēļas nogalē 42 “Rimi” veikalos Rīgā, Jelgavā, Jēkabpilī, Bauskā, Dobelē, Tukumā un citās lielākajās Latvijas pilsētās jau septīto reizi norisinājās labdarības akcija “Paēdušai Latvijai”. Zemgales iedzīvotāji šoreiz sarūpējuši 723 pārtikas pakas, un visvairāk pārtikas paku sarūpēts Jēkabpilī, kur ziedotas 240 pakas, informē akcijas rīkotāji.

Pateicoties pircēju atsaucībai, kopumā akcijas laikā visā Latvijā piepildīta 6081 pārtikas paka, kas palīdzēs ap 2100 trūkumā nonākušām ģimenēm ar bērniem, kā arī senioriem un personām ar invaliditāti un zemiem ienākumiem. Akciju organizē Latvijas Samariešu apvienības Pārtikas banka “Paēdušai Latvijai” un veikalu tīkls “Rimi Latvia”.

“Paldies ikvienam, kurš nepalika vienaldzīgs un iesaistījās akcijā! Pat ja sākotnēji šķiet, ka miltu vai zirņu paka ir niecīgs atbalsts, trūkumā nonākušajiem cilvēkiem tas var izrādīties milzīgs atspaids grūtā brīdī. Liels prieks bija akcijas laikā satikt ģimenes ar bērniem, kuriem vecāki māca līdzjūtību un empātiju. Īpašs paldies tiem, kuri ziedoja arī higiēnas preces, kādu rotaļlietu bērniem, autiņbiksītes un citas ikdienā noderīgas lietas. Un mēs zinām, ka redzēsim patiesus smaidus to cilvēku un bērnu sejās, kuri saņems šīs paciņas,” uzsver pārtikas bankas “Paēdušai Latvijai” vadītāja Agita Kraukle.

“Lai sniegtu cerību un pārliecību par labāku rītdienu, ir svarīgi zināt, ka grūtībās neesi viens – reizēm tas ir vēl svarīgāk par ziedojuma apmēru. Tāpēc priecājamies, ka tiekam sadzirdēti un ar mūsu pircēju līdzdalību varam sniegt atbalstu grūtībās nonākušajiem,” teic “Rimi Latvia” sabiedrisko attiecību vadītāja Dace Preisa.

Pārtikas banka “Paēdušai Latvijai” darbojas jau desmito gadu, un kopš 2016. gada divreiz gadā ikviens cilvēks tiek aicināts iesaistīties un paveikt labu darbu - piepildīt pārtikas pakas trūkumā nonākušajiem ģimenēm. Kopš pirmās akcijas šādi izdevies palīdzēt ap 8500 ģimenēm. 

Latvijas Samariešu apvienības Pārtikas banka “Paēdušai Latvijai” organizē dažāda veida palīdzību ģimenēm, kuras nonākušas trūkumā – gan komplektējot pārtikas pakas, gan organizējot izglītojošus pasākumus.

Foto: publicitātes

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas