Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apbalvo Jelgavas spožāko objektu konkursa uzvarētājus (FOTO) 1

Jelgavas pilsētas domes Pateicības rakstus un balvas saņēmuši konkursa „Spožākais pilsētvides objekts 2018” uzvarētāji. Apbalvošana notika otrdien, 15. janvārī Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā.

 

Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvalde informē, ka starp gada nogales svētkiem konkursa komisija apskatīja vairāk nekā 100 objektus – privātmājas, daudzdzīvokļu namu balkonus un lodžijas, pilsētas sabiedriskās ēkas, kas gada tumšajā laikā bija īpaši izrotāti un izgaismoti.

 

Atbilstoši konkursa nolikumam, netika apbalvoti objekti, kas saņēmuši godalgas konkursā divos iepriekšējos gados. Šajā gadu mijā Jelgavas pilsētā bija ļoti daudz skaisti izgaismotu objektu, un konkursa komisija pateicas visiem šo objektu saimniekiem par ieinteresētību un ieguldīto darbu.

 

Vislielākā konkurence bija nominācijā „Privātmājas”.  Par konkursa 2018.gada uzvarētājiem konkursa komisija atzina Dambja ielas 34, Meiju ceļa 45, Ganību ielas 15, Ganību ielas 39, Miezītes ceļa 22 un Miezītes ceļa 30 privātmāju saimniekus.            

                                                          

Par laureātiem šajā nominācijā kļuvuši 5.līnijas Nr.1,Dzirnavu ielas 3A, Emiļa Melngaiļa ielas 7, Egļu ielas 3, Gundegas ielas 3, Jēkaba ielas 5, Lāčplēša ielas 24, Lielupes ielas 4, Mazā ceļa 5B, Mazā ceļā 7, Ošu ceļa 11A, Platones ielas 39B, Pūra ceļa 23, Riekstu ceļa 3B, Rīgas ielas 36, Saldus ielas 14, Stārķu ielas 33, Tērvetes ielas 55, Vasarnieku ielas 8, Zvanu ielas 30, Veco Strēlnieku ielas 4 un Veco Strēlnieku ielas 6  privātmāju saimnieki.

 

Nominācijas “Spožākā iela” laureāti ir Viktorijas ielas 25, Viktorijas ielas 27, Viktorijas ielas 29 un Viktorijas ielas 30 namu saimnieki.

                                                                       

Nominācijā „Daudzdzīvokļu māju spožākie balkoni (lodžijas, logi)” uzvarētāji ir dzīvokļa Lielā ielā 5 – 2, Sudrabu Edžus ielā 7 – 4, Pērnavas ielā 10 – 41, Pasta ielā 36 – 48 saimnieki, bet laureāti - Katoļu ielas 17 – 19, Mātera ielas 55 – 17, Neretas ielas 18 – 8, Pasta ielas 38 – 50, Tērvetes ielas 88 – 25 un Uzvaras ielas 6-14 dzīvokļu saimnieki.                            

                                   

Nominācija „Uzņēmumi ” konkursa komisija par uzvarētāju atzinusi SIA "AKG Thermotechnik Lettland", savukārt par laureātiem - SIA "Baltic Security Service" (Elektrības iela 10),  aizkaru salonu "Ardeko" (Pasta iela 33) un frizētavu “Edītes Nams” (Vecpilsētas iela 7).

 

Konkursa uzvarētāji saņēma lielveikalu tīkla „K-Senukai” un tirdzniecības centra “Vivo centrs” dāvanu kartes, kā arī suvenīrus ar Jelgavas simboliku. Visi privātmāju saimnieki balvā saņēma arī Jelgavas karogu.  Jelgavas  pašvaldība konkursu organizē jau 14. gadu.

 

Konkursa uzvarētāji, kuri nevarēja ierasties uz pasākumu, aicināti zvanīt uz tālruņa numuru 63005556, lai vienotos par balvu saņemšanu.

 

Foto: Eva Pričiņa

Pievieno komentāru

Komentāri 1

mii mii

nu tas dambja ielas savrupnams bija bomba! kaadam tur dikti dikti patiik ziemassveetki laikam. [:

pirms 7 mēnešiem, 2019.01.16 18:28

Vietējās ziņas