Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apbalvoti konkursa «Gaišākais pilsētvides objekts 2016» uzvarētāji

Jelgavas pašvaldība apbalvojusi konkursa «Gaišākais pilsētvides objekts 2016» uzvarētājus. Šogad konkursa komisija apskatīja vairāk nekā septiņdesmit objektus – privātmājas, daudzdzīvokļu namu balkonus un lodžijas, pilsētas sabiedriskās ēkas, kas gada nogalē bija izrotāti un izgaismoti, informē pašvaldībā. Atbilstoši konkursa nolikumam, netika apbalvoti objekti, kas saņēmuši godalgas konkursā divos iepriekšējos gados.
Nominācijā «Privātmājas» par konkursa uzvarētājiem ir kļuvuši 5. līnijas 15, Vecpilsētas ielas 8, Pavasara ielas 19, 2. līnijas 15, Kooperatīva ielas 1 F, Romas ielas 8 un Iecavas ielas 9 privātmāju saimnieki.
Par laureātiem nominācijā konkursa komisija atzina Ozolu ceļa 1c, Sargu ielas 9, Jēkaba ielas 2b, Zirgu ielas 30, Rogu ceļa 5 P, Kazarmes ielas 32, Lauksaimnieku ielas 15, Brigaderes ielas 17, Kadiķu ceļa 2a, Zemeņu ielas 2, Ganību ielas 28 un Mežmalas ielas 6 privātmāju saimniekus.
Nominācijā «Spožākā iela» laureāti ir Celtnieku ielas 16, Celtnieku ielas 24, Celtnieku ielas 29, Celtnieku ielas 31, Celtnieku ielas 33 un Celtnieku ielas 34 namu saimnieki.
Nominācijā «Daudzdzīvokļu māju spožākie balkoni (lodžijas)» tika apbalvoti Māras iela 8-31, Māras iela 8-53 un Aspazijas iela 37-48 dzīvokļu saimnieki. Laureāts – Pērnavas iela 6-66 dzīvokļa saimnieks.
Nominācijā «Spožākā daudzdzīvokļu māja» godalgas ieguva daudzdzīvokļu nami Asteru ielā 17 un Helmaņa ielā 2a.
Nominācijā «Izglītības iestādes» uzvarētāji ir Bērnu un jauniešu centrs «Junda», pirmsskolas izglītības iestāde «Rūķu māja». Par laureātiem atzīti Jelgavas Tehnikums un pirmsskolas izglītības iestāde «Rotaļa».
Nominācijā «Pašvaldības uzņēmumi» apbalvota pašvaldības kapitālsabiedrība «Jelgavas Nekustamā īpašuma pārvalde».
Nominācijā «Uzņēmumi» uzvarētāji ir VAS «Latvijas valsts meži» Jelgavas kokaudzētava, SIA «Cramo» un Jelgavas ugunsdzēsības muzejs. Laureāti – kafejnīca »Pie mednieka” un veikals «Kiwi».
Konkursa uzvarētāji saņēma lielveikalu »K-Rauta” un tirdzniecības centra «VIVO centrs» dāvanu kartes, kā arī suvenīrus ar Jelgavas pilsētas simboliku. Visi privātmāju saimnieki balvā saņēma arī Jelgavas pilsētas karogu. Jelgavas pilsētas pašvaldība konkursu organizē jau divpadsmito gadu.
Arī šogad konkursa norisi atbalstīja «Nordea» banka un ar savām speciālbalvām apbalvoja piecus objektus dažādās konkursa kategorijās: privātmājas Austrumu ielā 5 un dzīvokļa Kooperatīva ielā 6-10 saimniekus, kā arī veikalu «Kiwi», pirmsskolas izglītības iestādi «Rūķu māja» un JPPI «Pilsētsaimniecība».
Konkursa uzvarētāji, kuri nevarēja ierasties uz pasākumu, aicināti zvanīt uz tālruni 63005558, lai vienotos par balvu saņemšanu.

FOTO: no arhīva

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas