Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atbalsta projekta ideju ģimeņu stiprināšanai Valgundē

Jelgavas novada Dome apvienotajā komiteju sēdē atbalstījusi biedrības «Mēs - Valgundei» pieteikumu Latvijas Kopienu iniciatīvu fonda (LKIF) projektu konkursam «Kopā ar ģimeni uz skolu», virzot lēmumprojektu par līdzfinansējuma piešķiršanu uz domes sēdi 27.jūnijā.

Projektu konkursa un programmas mērķis ir veicināt vecāku un skolu sadarbību un vietējo iedzīvotāju aktīvāku iesaistīšanos bērnu audzināšanā un jaunu dzīves prasmju apgūšanā, kā arī iniciēt lietderīgu bērnu brīvā laika pavadīšanu, informē pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Līva Kaunese.Projekts «Stipras ģimenes Valgundes nākotnei» veicinās ģimenes atbalsta centra pilnveidošanu Kalnciema vidusskolā. Tā rezultātā plānots izremontēt tematisko darbnīcu telpu, kurā notiks dažādas praktiskas nodarbības. Tostarp projekts paredz arī tādu tematisko nodarbību norisi, kā, piemēram, - enerģijas taupīšana, sadzīves ķīmija, atkritumu šķirošana. Lai iekārtotu telpu, tiks iegādātas gan mēbeles, gan citas praktiskas lietas – kancelejas preces, trauki, sporta aprīkojums.Projekta apstiprināšanas gadījumā biedrībai «Mēs - Valgundei» pašvaldība garantēs līdzfinansējumu 200 latu apmērā, savukārt projekta kopējās izmaksas ir 2000 latu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas