Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atjauno Jelgavas pašvaldības īres namu Stacijas ielā 13 6

Īstenojot deinstitucionalizācijas plānu, sākusies pašvaldības īres nama Stacijas ielā 13 rekonstrukcija. Tur kopmītņu tipa mājokļu vietā tiks veidoti servisa dzīvokļi, kas būs pielāgoti cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem, un grupu dzīvokļi, kuros, palīdzot asistentam, varēs dzīvot personas ar īpašām vajadzībām. Tāpat ēkā plānots ierīkot pašvaldības īres dzīvokļus un specializētas darbnīcas.

Projekts paredz ievērojamus darbus gan iekštelpās, gan fasādē. Piemēram, līdz ar telpu plānojuma pārveidi un remontdarbiem ēkā tiks pārbūvēti inženiertīkli – apkures, ventilācijas, ūdensapgādes, elektrības sistēma, ierīkota ugunsdrošības sistēma, apsardzes signalizācija un videonovērošanas sistēma ēkas ārpusē un koplietošanas telpās – gaiteņos un pie ieejām. Tāpat tiks veikti energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumi, piemēram, siltināts cokols, nosiltināts jumts un nomainīts tā segums, nosiltinātas ārsienas, nomainīti logi un ārdurvis. Savukārt, lai nodrošinātu vides pieejamības prasības, ēkā paredzēts izbūvēt jaunu liftu, kā arī pilnībā pārbūvēt ieejas mezglus, informē pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē. 

Pavisam paredzēts izveidot 16 vienistabas dzīvokļus, 18 divistabu dzīvokļus, divus studijas tipa dzīvokļus, četrus servisa dzīvokļus un divus grupu dzīvokļus, kuri tiks izbūvēti ēkas 2. un 3. stāvā un kuriem būs atsevišķa ieeja. 

Darbus Stacijas ielā 13 veic SIA “Delta Construction”, kas izraudzīta iepirkuma kārtībā no astoņiem pretendentiem. Šonedēļ tiks ierīkots būvlaukums, bet nākamnedēļ – uzsākti darbi. Saskaņā ar līgumu būvdarbi jāpabeidz 18 mēnešu laikā.

To izmaksas ir 3 188 766,37 eiro ar PVN. Būvuzraudzību objektā nodrošina SIA “RS Būvnieks” par 21 901 eiro ar PVN. Autoruzraudzību veic būvprojekta izstrādātājs SIA “Projektēšanas birojs “Austrumi””. Pašvaldība ēkas pārbūvi īsteno, realizējot Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansētu specifiskā atbalsta mērķa “Attīstīt pakalpojumu infrastruktūru bērnu aprūpei ģimeniskā vidē un personu ar invaliditāti neatkarīgai dzīvei un integrācijai sabiedrībā” pasākumu “Pakalpojumu infrastruktūras attīstība deinstitucionalizācijas plānu īstenošanai”. 

Gatavojot ēku rekonstrukcijai, iestādes un organizācijas, kas tajā atradās, pārcēlās uz citām telpām: dienas centrs “Atbalsts”, Sociālās un medicīniskās aprūpes centrs un dienas centrs “Harmonija” atrodas Zirgu ielā 47a; Atkarību profilakses punkts – Dobeles ielā 62a, 2. stāvā (ieeja no ēkas gala Pulkveža Brieža ielas pusē); Latvijas Bērnu fonda Jelgavas nodaļa un Jelgavas Invalīdu biedrība – pašvaldības īres namā Pasta ielā 44, savukārt īres dzīvokļu iemītniekiem tika piedāvāta dzīvesvieta kādā citā pašvaldības dzīvoklī.

 

Foto: Jelgavas pašvaldība

 

 

 

 

Pievieno komentāru

Komentāri 6

mhh

izmaksas ir 3 188 766,37 eiro ar PVN. Aha, ticu.

pirms 3 mēnešiem, 2019.04.12 19:45

:DDD

Renovējot šāda izmēru ēku mums bija izmaksas ap 1 000 000, :DDD šeit trīs :DDD Nu beidziet zagt vienreiz, ellē nokļūsiet :DDD

pirms 3 mēnešiem, 2019.04.13 09:57

Lielais P

Renovēt ir viens. te ir praktiska pārbūve, nevis renovācija. Beidziet musināt cilvēkus

pirms 3 mēnešiem, 2019.04.15 08:30

Par TĀDU naudu

var uzcelt pilnīgi jaunu māju,bet pašiem autoriem būs pagrūti noturēt ņirgu skaidrojot kur to naudu iztērēt renovācijā. Domāju par tādu kāpostu varētu noalgot vācu strādniekus ar visu uzraudzību un filmēt procesu tālākai demonstrācijai kā mācību līdzekli.

pirms 3 mēnešiem, 2019.04.13 22:43

pifs

Lauķis pats sekošot naudas plūsmai, citādi pensija tāda pašvaka.

pirms 3 mēnešiem, 2019.04.14 15:48

Vietējās ziņas