Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atkārtoti aicina Jelgavas pašvaldību iznomāt zemi futbola laukuma būvniecībai 4

Biedrība “Futbola klubs Jelgava” atkārtoti vērsies pie Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja Andra Rāviņa ar lūgumu iznomāt biedrībai pašvaldībai piederošo zemi Jelgavā, Kārklu ielā 6, kas nepieciešama, lai būvēt jaunu futbola laukumu. Atbalstu šim projektam paudusi arī Latvijas Futbola federācija (LFF) un vairāk kā 300 iedzīvotāju, kuriem ir svarīga šā sporta veida attīstība Jelgavā.

“Lai radītu iespēju Jelgavas iedzīvotājiem popularizēt fiziski aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, kā arī lai veicinātu futbola attīstību Jelgavā un Latvijā, biedrība pagājušā gada 22.maijā lūdza Jelgavas pilsētas pašvaldību rast iespēju iznomāt biedrības vajadzībām papildus zemes gabalu, kas robežojas ar 2018.gadā izbūvēto mākslīgā seguma futbola laukumu.

Biedrība uz zemes gabala iecerējusi izveidot futbola treniņlaukumus sporta nodarbībām un pasākumiem, bērnu rotaļu laukumu, āra trenažieru laukumu un sporta halli ar tai nepieciešamo infrastruktūru. Diemžēl līdz šim brīdim biedrība nav saņēmusi pozitīvu atbildi no domes priekšsēdētāja par iespēju nomāt zemes gabalu un būvēt futbola laukumus uz tās,” situāciju skaidro futbola kluba “Jelgava” valdes loceklis Aigars Rublis.

Tieši tādēļ biedrība atkārtoti vērsusies pašvaldībā ar aicinājumu pieņemt lēmumu par zemes gabala nomu. Līdz ar iesniegumu Jelgavas pilsētas domei iesniegta arī LFF vēstule, kurā pausts atbalsts futbola laukuma būvniecībai Jelgavā un biedrības īstenotajiem darbiem futbola attīstības veicināšanā. Tāpat pašvaldībā iesniegta arī vairāk kā 300 cilvēku parakstīta vēstule, kurā apliecināta vēlme redzēt tālāku futbola jomas attīstību Jelgavā un pašvaldības atbalstu tā īstenošanai.

“Šobrīd nav skaidrs, kādēļ pašvaldība biedrības izteikto vēlmi ignorē, jo “Futbola klubs Jelgava” jau ir pierādījis, ka spēj īstenot visai ambiciozus projektus, un no tā ieguvēji ir ne tikai pilsēta, bet arī Jelgavas un tās apkārtnes iedzīvotāji. Šobrīd piedāvātais biedrības plāns paredz uz iznomātās zemes izveidot arī kvalitatīvu bērnu rotaļu laukumu, kuru konkrētajā mikrorajonā pie Kārklu ielas nav,” piebilst A.Rublis.

Biedrība “Futbola klubs Jelgava” ir izveidota 2004. gadā un aktīvi darbojas popularizējot fiziski aktīvu un veselīgu dzīvesveidu Jelgavā un visā Latvijā, veicinot futbola attīstību un nodrošinot treniņprocesu un iespēju piedalīties futbola sacensībās dažāda vecuma cilvēkiem. Pateicoties aktīvai un mērķtiecīgai biedrības darbībai, ir izveidota un Izglītības kvalitātes valsts dienestā akreditēta profesionālās ievirzes sporta izglītības iestāde “Futbola skola Jelgava”, kurā trenējas vairāk kā 400 sportistu.

Ar Latvijas Futbola Federācijas (LFF), valsts finansējuma un privāto ziedotāju atbalstu ir izveidota un sakārtota sporta bāze Jelgavā, Kārklu ielā 6, kurā izbūvēti divi jauni futbola laukumi, palīgtelpas un skatītāju tribīnes.

Foto: Vikipēdija

 

 

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Josifs

Tagad katru Igates pirdienu rakstīs iekš zz?

pirms 7 mēnešiem, 2019.01.08 16:26

josifam

Josifu interesē klačas un DEGPUNKTA cienīgi notikumi, bet ne pilsētas attīstība.

pirms 6 mēnešiem, 2019.01.10 18:18

Betons

Vai kāds var pateikt, kā iestāties JFK biedrībā? Uzrakstiet!

pirms 6 mēnešiem, 2019.01.11 12:17

Ainārs

Ja tiešām vēlme nopietna, uzraksti man uz ainars@fkjelgava.lv : futbola klubs "Jelgava" vienmēr gatavs jebkādām radošām vai pat vienkāršām idejām un iniciatīvām, lai veicinātu pilsētas bērnu, jauniešu un pieaugušo futbola aktivitātes

pirms 6 mēnešiem, 2019.01.11 23:08

Vietējās ziņas