Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atvērto durvju dienā varēs iegūt budžeta vietu studijām LLU

LLU Atvērto durvju dienā 13.aprīlī topošajiem studentiem, piedaloties konkursos, būs iespējams, vēl esot skolēnam, nodrošināt budžeta vietu divās no deviņām universitātes fakultātēm. Savukārt vēl neizlēmušajiem jauniešiem būs iespēja testos uzzināt sev piemērotāko fakultāti un studiju programmu.

Konkurss Pārtikas tehnoloģijas fakultātē (Jelgavas pils 171.telpā) sāksies pulksten 12, tajā deviņu labāko rezultātu ieguvēji ķīmijas testā iegūs iespēju studijas PTF kādā no trim fakultātes studiju programmām sākt par brīvu. Savukārt Lauku inženieru fakultātē (Akadēmijas ielā 19) vietu kādā no studiju programmām varēs iegūt konkursos ainavu arhitektūras un plānošanas, būvniecības, vides un ūdenssaimniecības, kā arī zemes ierīcības specialitāšu reflektantiem.Atvērto durvju dienā Zemgales reģionālais Kompetenču attīstības centrs reflektantiem piedāvās dažādus testus, kuros varēs noteikt, kāda LLU fakultāte un studiju programma ir piemērotākā jaunieša interesēm, informē augstskola savā mājas lapā.Interesentiem neformālā gaisotnē būs iespējams uzzināt par deviņu fakultāšu studiju programmām, iepazīties ar fakultāšu studiju vidi, apmeklēt LLU Sporta namu ar peldbaseinu, sporta un trenažieru zāles, kā arī tikties ar Studentu pašpārvaldes aktīvistiem.Lai veiksmīgāk sagatavotos iestāšanās procesam, jauniešiem pils Sudraba zālē varēs uzzināt par vienoto elektronisko uzņemšanu, kurā iespējams pieteikties studijām arī LLU. Lekcijā universitātes speciālisti izstāstīs arī par dažādajām stipendijām un iespējām iegūt aizņēmumu studijām un izdevumu segšanai studiju laikā.Tāpat reflektanti varēs apskatīt Jelgavas pils vēstures muzeju un Kurzemes hercogu kapenes, ielūkoties laikraksta «Plēsums» un universitātes mājas lapas redakcijā, kā arī pārliecināties par Jelgavas pils ēdnīcas un kafejnīcas piedāvājuma atbilstību studentu maciņam un gaumei.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas