Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bērni PET pudeļu konkursā aicināti piedalīties arī individuāli

Jelgavas Zinātniskā bibliotēka (JZB) aicina gan skolēnu grupas, gan bērnus individuāli piedalīties «Latvijas Zaļā punkta» organizētajā bērnu vizuālās mākslas konkursā «PET pudeles pārvērtības», no plastmasas pudelēm veidojot dažādus objektus, tādējādi piešķirot tām otro dzīvi. Darbi jāiesniedz JZB līdz 8. februārim.

Kaut arī atsaucība no skolām jau saņemta, Zinātniskā bibliotēka aicina konkursā piedalīties bērnus arī individuāli. «Zināms, ka skolēni ir ļoti noslogoti un skolās bieži vien nepietiek laika šādām ārpusstundu aktivitātēm, tāpēc vēlamies iedrošināt visus – arī individuāli vai draugu lokā - izmēģināt no PET pudelēm radīt ko interesantu, piedalīties konkursā un parādīt savas idejas citiem,» teic JZB direktora vietniece Dzintra Punga.Konkursā bērni aicināti veidot radošus, telpiskus darbus no PET pudelēm. Visi skolēnu iesniegtie darbi būs apskatāmi Veronikas Rihterovas izstādes norises laikā. Izstādes atklāšanas dienā, 10. februārī, žūrija, kuras sastāvā būs «Latvijas Zaļā punkta», Čehijas Republikas vēstniecības Rīgā, Latvijas Nacionālās bibliotēkas un Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas pārstāvji, izvērtēs bērnu iesniegtos darbus un pasniegs simpātiju balvas.Bērnu darbi tiks vērtēti divās grupās – no 7 līdz 10 gadu un no 11 līdz 15 gadu vecuma grupās. Darbi jāiesniedz Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā, Akadēmijas ielā 26, līdz 8. februārim. Ar konkursa nolikumu iespējams iepazīties bibliotēkas mājaslapā www.jzb.lv.Piebilstams, ka Zinātniskajā bibliotēkā no 10. februāra līdz 7. martam būs skatāma izstāde «Veronika Rihterova – pagodinājums PET pudelei. Radošā reciklācija Čehijas Republikā».

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas