Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bērnu namu un maznodrošināto ģimeņu bērni izklaidējas Jelgavā (ar foto)

Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) Jaunatnes Jelgavas nodaļa sestdien Jelgavā organizētajā labdarības akcijā «Būsim kopā» piedalījās ap 100 Zemgales reģiona bērnu nama un maznodrošināto ģimeņu bērnu. Bērni un jaunieši baudīja boulinga spēli, sportiskās aktivitātes un radošās darbnīcas.

Labdarības akcijas mērķis ir veidot toleranci, sapratni un kopīgu kontaktu starp Jelgavas skolēniem, studentiem un Zemgales reģiona bērnunamu un Jelgavas mazturīgo ģimeņu bērniem, stāsta LSK Jelgavas jauniešu vadītājs Māris Liscovs. ««Tonusa boulingā» spēlējām boulingu, ar cīņu kluba «Milons» atbalstu notikušas sporta nodarbības Jelgavas Valsts ģimnāzijas sporta skolotājas Anitas Balsas vadībā. Sportiskās aktivitātes notikušas arī LLU Sporta namā un Jelgavas Cīņas sporta veidu centrā, Andra Vasiļjeva vadībā. Studenti jauniešiem stāstīja par atkarības problēmām, kas bērniem dažkārt ir. Savukārt seši labākie, kas visas dienas garumā īpaši centās, tika izvizināti «Rullītī», kopā ar drifta čempionu Ēriku Ulasu,» šodien paveikto ieskicē M.Liscovs. Protams, dienas noslēgumā – diskotēka «Tonusā».Viņš priecīgs, ka akcijai ir tik daudz atbalstītāju, tāpēc šogad varēja uzņemt vairāk bērnu nekā iepriekš. Pasākumā piedalījās bērni no Jelgavas, Tērvetes, Lajasstrazdu, Elejas bērnu aprūpes centriem, bērni no Jelgavas maznodrošinātajām ģimenēm.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas