Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bērnus un jauniešus aicina piedalīties zīmējumu konkursā „Mana novada dārgakmens – jaunā būve” 2

Skates „Gada labākā būve Latvijā 2018” organizatori, Latvijas Būvnieku asociācija, Latvijas Būvinženieru savienība un 18 būvnieku profesionālās organizācijas, aicina skolēnus piedalīties zīmējumu konkursā „Mana novada dārgakmens – jaunā būve”, jo būvniekiem ir svarīgas bērnu un jauniešu domas un viedoklis par viņu veikumu.

Konkursa organizatori informē, ka zīmējumā ir jāattēlo Latvijas būvnieku būvētā būve novadā, Latvijā vai ārzemēs. Būvi izvēlas pats zīmējuma autors. Tā var būt gājēju celiņš, tiltiņš, ceļš, nosiltināta un nokrāsota skolas ēka, jauna dzīvojamā vai ražošanas ēka. Nozīmīgi, ka tā kalpo iedzīvotājiem un padara apkārtni skaistāku. Vairāk informāciju iespējams saņemt pa e-pastu: gadabuve@gmail.com vai tālruni 67228584.

Zīmējumu konkursā var piedalīties bērni un jaunieši līdz 16 gadu vecumam no Latvijas un ārzemēm. Zīmējumam jābūt krāsainam vai melnbaltam, A4 vai A3 izmērā. Tas var būt veidots jebkurā tehnikā, bet nedrīkst izmantot datoru. Zīmējuma otrā pusē ir jānorāda autora vārds, uzvārds, vecums, skola, klase, zīmēšanas vai cita skolotāja, kura iedvesmojis konkursam, vārds un sava vai skolotāja kontaktinformācija.

Zīmējumus izvērtēs ēku būvnieki un Latvijas Mākslas akadēmijas studenti. Sabiedrība balsos par zīmējumiem vietnē Facebook.com/gadabuve. Visu zīmējumu izstāde notiks skates „Gada labākā būve Latvijā 2018” noslēgumā 2019. gada martā Rīgā. 

Trīs konkursa uzvarētāji un viņu skolotāji, kuri iedvesmojoši piedalīties konkursā, saņems balvas un tiks aicināti uz apbalvošanas ceremoniju, apmaksājot ceļa izdevumus. Labākie darbi ar autoru un skolotāju vārdiem, līdzīgi kā jau trīs gadus, tiks publicēti gadagrāmatā „Gada labākā būve Latvijā 2018”, kuru konkursa uzvarētāji saņems dāvanā.

Zīmējumus līdz šā gada 11.februārim, ieskaitot, var nosūtīt pa pastu (Latvijas Būvnieku asociācija, Skolas iela 21, Rīga, LV-1010) vai iesniegt personīgi, iepriekš vienojoties pa e-pastu vai tālruni. Darbi no ārzemēm tiek pieņemti arī ieskenēti vai fotografēti. Sazinoties ar Latvijas Būvnieku asociāciju, Latvijā ir iespēja zīmējumus nodot skates žūrijas komisijai, kad tā ieradīsies vērtēt objektu novadā.

„Zīmējumu konkursā „Mana novada dārgakmens – jaunā būve” aicinām skolēnus pamanīt skaisto un noderīgo savā apkārtnē un Latvijas būvnieku darbu. Jauniem cilvēkiem ir lieliska iztēle un droša roka. Zīmējumu konkurss ar lieliem panākumiem notiek jau ceturto gadu”, atzīst skates „Gada labākā būve Latvijā 2018” žūrijas komisijas priekšsēdētājs Normunds Grinbergs.

Vairāk informācijas:

www.gadabuve.lv

www.facebook.com/gadabuve

Foto: publicitātes

Pievieno komentāru

Komentāri 2

patiesībā

vajadzētu : "Mana novada dārgakmens- atjaunotais senais nams". Jaunbūves- visi kluči ir līdzīgi, neinteresanti, vienveidīgi. Laikmets raksturīgs ar neizteiksmību un prastumu gan materiālu, gan ideju ziņā.

pirms 6 mēnešiem, 2019.01.11 17:54

...

Cik interesanti, pat zīmējumā bērns attēlo senās arhitektūras paraugu.Bērns zin, kas ir skaists.

pirms 6 mēnešiem, 2019.01.11 20:52

Vietējās ziņas