Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Borisa un Ināras Teterevu fonds aicina kļūt par saimniekiem savam saimes galdam

Borisa un Ināras Teterevu fonds turpina atbalsta programmu uzņēmīgajiem un rosīgajiem “Pats savam saimes galdam” un aicina bezpeļņas organizācijas līdz 28. februārim pieteikt projektu idejas.

 

Šīs programmas ietvaros Borisa un Ināras Teterevu fonds atbalsta darbīgu bezpeļņas organizāciju centienus iesaistīt grūtībās nonākušus, taču uzņēmīgus un rosīgus savas apkaimes iedzīvotājus darbos, kas uzlabo viņu dzīves apstākļus, informē labdarības projektu vadītāja Diana Bogdanova.

Lai pieteiktos atbalstam, organizācijai vispirms līdz 28. februārim jānosūta īss projekta ieceres apraksts brīvā formā uz e-pastu: saimesgaldam@teterevufonds.lv. Ja iecere gūs pozitīvu atbildi turpmākai virzībai, organizāciju aicinās piedalīties metodiskajā sanāksmē, kas ļaus izvērtēt praktiskās darbības savas ieceres īstenošanai un saņemt padomus.

 

Ja organizācija nolemj turpināt projekta pieteikšanas procesu, tā līdz 20. martam tiks aicināta iesniegt fondam sagatavotu pilnu projekta pieteikumu un budžetu.

 

Pretendentus finansējuma saņemšanai aicinām rūpīgi iepazīties ar programmas “Pats savam saimes galdam” nolikumu.

 

Šogad paredzētais finansējums programmas projektiem ir  15 000, bet vienam projektam – līdz 1500 eiro. Pretendenti jautājumus aicināti sūtīt elektroniski uz saimesgaldam@teterevufonds.lv.

 

Iepriekš Borisa un Ināras Teterevu fonda programmas “Pats savam saimes galdam” atbalstu saņēma 15 organizācijas, kuru vadībā grūtībās nonākušās ģimenes 21 novadā saņēma sēklas, stādus un dārza kopšanas piederumus, lai pašu rokām veiktu zemkopības darbus pārtikas sagādāšanai savas saimes galdam. Zemkopības darbos iesaistījās 436 ģimenes, aptverot 1581 cilvēku, viņu vidū 778 bērnus. Programmas ietvaros viena ģimene apsaimnieko vidēji 400 kvadrātmetros zemes. 

 

Programma “Pats savam saimes galdam” ir turpinājums programmas “Maizes rieciens” (2013-2016) aktivitātei “Atbalsts līdzdarbībai”, kad 28 projektos iesaistījās 2500 cilvēku, kuri pašu spēkiem audzēja dārzeņus un augļus savas saimes galdam vai guva papildu ienākumus ģimenes vajadzībām.

 

2010. gadā mecenāti Boriss un Ināra Teterevi nodibināja ģimenes labdarības fondu, lai atbalstītu izcilas un sabiedrībai noderīgas iniciatīvas un veicinātu kultūras, mākslas un izglītības attīstību Latvijā un pasaulē. Fonda atbalstītie labdarības projektu rezultāti aptver simtiem tūkstošu iedzīvotāju Latvijā un iedzīvotājus 10 valstīs ārpus Latvijas teju visos kontinentos. Plašāka informācija: www.teterevufonds.lv.

 

Sekmīgu projektu piemēri video stāstos: projekts "Paši varam – paši darām" Talsos, projekts „Pavasara diena gadu baro” Viduslatgalē un projekts "Dari, baudi, dalies Kandavas novadā!".


Foto: publicitātes

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas