Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Būs Zināšanu gadatirgus Pokaiņos 5

Pokaiņu mežā norisināsies ikgadējais Zināšanu gadatirgus. Tas notiks 17. septembrī no pulksten 11 līdz 16, ziņo organizatori.

Šādu pasākumu rīkošana iesākusies, iedvesmojoties no I.Vīka grāmatas «Mūsu dižā senatne», kur I.Vīks apraksta Pokaiņus, kā senu zināšanu centru, uz kuru pēc padoma nākuši cilvēki no malu malām. Latvija esot bijusi viedo zeme, un tieši Pokaiņos viedie pulcējušies un dalījusies zināšanās.

Kā informē pasākuma organizatori, varēs izmēģināt praktiskas lietas, piemēram drāmas terapiju ar Evu Tabori, mūzikas terapiju ar Anželu Beļsku, būs iespēja gremdēties Dainu meditācijā ar Inesi Kozuliņu, biedrības «Viedums» vadītājs Voldis Prancāns lasīs lekciju par «Dzīves misiju» un konsultēs, Baltijas astroloģijas skolas direktors Valērijs Babajevs krievu valodā lasīs lekciju par Latvijas svētvietām un cilvēka saistību ar kosmosu, būs iespēja satikt dažādus astrologus un konsultēties. Tautas lietišķā studija «Avots» izrādīs jostu aušanu un adījumu rakstu burvību, Daina Pettere iepazīstinās ar Latvijas māla pārvērtībām; vērpēja Irēna Bergmane rādīs ceļu no aitas vilnas līdz dzijai; Vija Šubina ar kolēģēm ievedīs adījumu rakstu burvībā. Notiks vēl dažādas citas aktivitātes.

Par siltu maltīti parūpēsies «Brešu» virtuve. Pasākums sāksies pulksten 11 ar Uguns rituālu un beigsies pulksten 16 ar spēcinošu rudens saulgriežu Uguns rituālu, kurus vadīs Māra Brante.

Ieejas maksa ar LVM Pokaiņu meža biļetēm: divi eiro pieaugušajiem, 1,70 eiro skolēniem, studentiem, pensionāriem. Konsultācijas un lekcijas pasākumā par ziedojumiem.

No Rīgas un atpakaļ uz Pokaiņu meža zināšanu gadatirgu kursēs autobuss, par brīvām vietām interesēties pa tālr. 26472202.

Pasākuma programma ar lekciju laikiem https://www.facebook.com/Pokainumezs/

LVM Pokaiņu meža informācijas centrs, tālr. 26392564; www.mammadaba.lv

Pievieno komentāru

Komentāri 5

bedde

Nu no Jelgavas jau bez sava autiņa tur netikt.
Žēl, ka no tādas svētīgas vietas uztaisa balagānu.. peļņas nolūkos...

pirms 2 gadiem, 2016.09.13 12:58

Sss

Man gan lekciju tēmas šķiet interesantas un pat noderīgas. Turklāt tūristus kaut kā ir jāpiesaista. Veiksmi organizatoriem. Cik man zināms, no Jelgavas uz Dobeli kursē gan autobusi, gan mikriņi.

pirms 2 gadiem, 2016.09.14 16:38

rets

nezinātājiem, Pokaiņi ir apt. 15 km aiz Dobeles, tāpēc autobus Jelgava-Dobele neko nelīdzēs.

pirms 2 gadiem, 2016.09.15 12:36

pokainis

no dobeles uz pokaiņiem tikt ir sarežģiti...un atpakaļ vēl sarežģītāk... vienīgā iespēja-jūgt ratos savu bērīti, un tad aidā.

pirms gada, 2017.08.25 08:29

7 kadri

Tirgus Pokaiņos. Tāpat kā Šauļu krusta kalnā.

pirms 2 gadiem, 2016.09.15 19:44

Vietējās ziņas