Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Būvindustrijas Lielajai balvai izvirzīti arī Jelgavas speciālisti

Līdz 20. augustam turpinās sabiedrības balsošana konkursā “Būvindustrijas Lielā balva 2018”, kuram pieteikti arī mūspuses būvniecības industrijas speciālisti.

Kategorijā “Mūža ieguldījums būvindustrijā” izvirzīti LLU Būvkonstrukciju katedras asociētais profesors emeritus Guntis Andersons un SIA “Komunālprojekts Jelgava” valdes priekšsēdētājs būvprojektu vadītājs Kārlis Brakanskis.

Savukārt nominācijā “Gada inženieris/arhitekts” var balsot par Mārtiņu Fībigu – LLU Arhitektūras un būvniecības katedras vieslektoru un SIA “Vimbas MF” valdes locekli.

Apbalvošanas ceremonijā tiek sumināti visi pieteiktie kategorijā “Mūža ieguldījums būvindustrijā”. Savukārt tas, kuri no pieteiktajiem kategorijā “Gada inženieris/arhitekts” ar papildu nominācijām  “Gada tehnologs”, “Gada būvuzraugs”, “Gada jaunais inženieris” un “Gada jaunais arhitekts” saņems “Pamatakmeni”, tiks noskaidrots apbalvošanas ceremonijā 5. septembrī VEF Kultūras pilī.

Ar balvas pretendentiem klātienē tiekas žūrija, taču savu viedokli izteikt var arī sabiedrība, balsojot mājaslapā http://lielabalva.lv/ balsosana/. Balsot var reizi dienā.

Būvindustrijas lielās balvas ceremoniju organizē nevalstiskas organizācijas izdotais žurnāls “Būvinženieris” un Latvijas Būvinženieru savienība sadarbībā ar citām būvindustrijas profesionālajām nevalstiskajām organizācijām.


Foto: buvinzenierusavieniba.lv

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas