Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Caune devies uz konferenci Varšavā 24

Jelgavas novada pašvaldības priekšsēdētājs Ziedonis Caune šodien devies komandējumā uz Varšavu Polijā, kur līdz 23.maijam piedalīsies projekta «Trans in Form» uzraudzības komitejas sēdē un projekta noslēguma konferencē.

Konferences laikā tiks apspriestas tēmas par reģionālajām politikām Baltijas jūras reģionā, demogrāfijas tendencēm, lauku teritorijās dzīvojošo cilvēku izpratni attiecībā uz Eiropas identitāti. Projekta partneru pārstāvji prezentēs savus ieguvumus no projekta, informē Jelgavas novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Dace Kaņepone. Projekta aktivitātes ir bijušas ļoti nozīmīgas Jelgavas novada pašvaldībai, jo tā ir viens no trim partneriem, kas bez citām aktivitātēm plāno īstenot infrastruktūras sadaļu – interaktīvas sabiedriskas vietas izveidi Elejas muižas parkā, skaidro D.Kaņepone. Aizvadītajā gadā ir veikta parka dendroloģiskā izpēte un izstrādāti ainaviskie risinājumi interaktīva objekta izvietošanai, kā arī izstrādāts tehniskais projekts parka tālākai attīstībai. Projekta turpinājumā paredzēta grāfienes Dagmāras skulptūras izveide un uzstādīšana, kā arī parka labiekārtošanas darbu veikšana. Lai šīs aktivitātes varētu īstenoties, tiks iesniegts projekta pagarinājuma pieteikums.Ne mazāk svarīgs projekta pienesums ir novada vizuālās identitātes elementu – logo un karoga – izstrāde. Projekta noslēguma pasākums notiks 6. un 7.jūlijā. 6.jūlijā notiks projekta noslēguma seminārs un tiks atklāta Jelgavas novada logo instalācija. Elejas muižas parkā reizē ar Jelgavas novada svētkiem 7.jūlijā tiks prezentēts vietējais projekta buklets par novada vidi un cilvēkiem, būs iespēja piedalīties radošajās darbnīcās un dažādās projekta prezentācijas aktivitātēs. Baltijas jūras reģiona programmas «Trans in Form» projekta mērķis ir veicināt lauku teritoriju konkurētspēju un ilgtspējīgu attīstību, padarot tās pievilcīgākas dzīvošanai un darbam, tādējādi mazinot iedzīvotāju aizplūšanu no šīm teritorijām. Projekts tiek īstenots no 2009.gada septembra. Projekta kopējais budžets ir 1 625 000 eiro, tai skaitā Jelgavas novada pašvaldības budžets 200 000 eiro. Projektā iesaistīti 11 partneri no sešām valstīm – Norvēģijas, Vācijas, Zviedrijas, Lietuvas, Polijas un Latvijas.Jāpiebilst, ka Z.Caunes tiešos pienākumus komandējuma laikā pildīs Jelgavas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Edgars Turks.

Pievieno komentāru

Komentāri 24

tuk tuk

intersanti kā Caune to varētu izskaidrot bez D.Kaņepones un Rāviņš bez savas sabiedrisko attiecību armijas.

pirms 6 gadiem, 2012.05.22 22:34

aptiekaram

Vai tad papum pa pēdam staiga Šerloks Holms, pat Bauskas aptiekā izseko! Aizbrauca uz citu regionu un še tev atkal viss zināms, pat kāds krekls bija mugurā! Un pat redzēja ko pirka! Ak ļautiņi nav jums ko darīt, viena nodarbe papu izsekot!

pirms 6 gadiem, 2012.05.22 22:31

āksts

interesanti kā viņš var iespaidot , demogrāfijas tendences, lauku teritorijās dzīvojošo cilvēku izpratni attiecībā uz Eiropas identitāti.Varbūt brauca ar advokātiem?

pirms 6 gadiem, 2012.05.22 22:31

zocialists Ivars Jakovļevs

..................Tā kā papum neizdevās saradoties ar īstu "fon", tad varbūt tagad jauna saulainā tāle ar zilo cerību sapni - par īstu šļahtiču kļūt ! ..................prošu pan ziedonis Radzivill vai pan Ziedonis Volodijevskij - vai tas neskan lepni?

Interaktīvajā Zaķu pļaviņā 14. jūnijā vairs neskanēs disko ritmi tipa - Do ju vonna teik mi tonait vai Ju ar mai soul , ju ar mai hārt, bet turpmāk resnie dupši leks mazurku un cēli taisīs reveransus Oginska polonēzes ritmos...

pirms 6 gadiem, 2012.05.22 18:53

aptiekārs

...a kas teica,ka viņam ne-v!?Bauskas aptiekā pirka pre-us,kopā ar viņu bija tāds pats veprēns,treknulis,kuru uzrunāja vārdā Gints.Busā sēdēja 4 sievieši un birokrāts no domes.Darba laikā,pēc 15.00.Bet skaidrā,un zaļā kreklā!

pirms 6 gadiem, 2012.05.22 18:47

novadniecei

- waršava ļoti liela, lops ieraus un apmaldīsies un pazudīs uz visiem laikiem.

pirms 6 gadiem, 2012.05.22 17:46

novadniece

Lai tak papiņš papriecajas, vai jums skauž? Tikai trīs dieniņas, atraduši par ko satraukties! Tāds sīkums-pupu mizas!

pirms 6 gadiem, 2012.05.22 16:55

zocialists Ivars Jakovļevs

"Aizvadītajā gadā ir veikta parka dendroloģiskā izpēte un izstrādāti ainaviskie risinājumi interaktīva objekta izvietošanai.."


cik izmaksāja šī "dendroloģiskā izpēte" un kādus baobabus, vafeļpalmas vai palmu vafeles šai izpētē tika atrastas???

ainaviskie risinājumi interaktīva objekta izvietošanai..... - amerikāņu kalniņi, skatu tornis vai panorāmas ritenis tiks projektēts??

pirms 6 gadiem, 2012.05.22 15:44

zocialists Ivars Jakovļevs

tā kā es tāds lauku variants esmu, neiebraucu tēmā - tās 200 štukas euru kāds nezināms labdaris dod - tipa prezent ot firmi ,lai :

- lai Papa varētu vizināties pie paniem ciemos, ieraut riktīgi pšeku sļivovicu un kādu krakovjaku pie reizes uzlekt,

vai rajona pašvaldība iemaksā 200 štukas euru kopējā katliņā :

- lai Papa varētu vizināties pie paniem ciemos, ieraut riktīgi pšeku sļivovicu un kādu krakovjaku pie reizes uzlekt,

pirms 6 gadiem, 2012.05.22 15:36

oķec demokratii Rabinovič

Nu akal visi apliek papu! Kāpēc apliekat?! Papa pēta grāfus un aristokrātus, cer inteliģents kļūt, a bidla viņu aprej. Cic! Gan papa jums vēl rādīs tai zaķu pļavā! ;)

pirms 6 gadiem, 2012.05.22 15:20

Čoms

Zieca uz Varsavu,Haris uz Norvēģiju,viktors uz Turciju, Modris uz Turciju,Juris uz Maskavu un t.t. Labi dzīvot Jelgavā!

pirms 6 gadiem, 2012.05.22 15:16

žeņa

.Čomaks Viktors a taids cīši ņiprs uz mīleišonūs ka bais.Vusas Jelgavas ūdens buobas maņi apskauž vīņ tōpiec ka munejīs irāda vys kabruokīs.Maņi ka plucynojūt spolvas vīņ lidoj pa geisu.Vot to mužiks,na taidi kas steņ i pyuš i nikō navar.Mekļeita eistūs veirīšus na taidus slabakus.

pirms 6 gadiem, 2012.05.22 15:02

ahā

Tur varšavā būšot arī ZZS malumednieku salidojums . Atrakcijās paredzētas šņabja ātrdzeršanas sacensības . Caune varot reāli dabūt 1.vietu , tapēc arī brauc

pirms 6 gadiem, 2012.05.22 13:50

dilanam

Es Tev piedodu! Iznīksti lēnām. Uzskaiti svešo žulti, bet slīksti savējā!

pirms 6 gadiem, 2012.05.22 13:20

pirms lidojuma tax- free vekalā nopirktu divas pudeles 0,7 viskija, izlaktu tās, un sāktu skraidīt pa lidmašīnas un tvarstīt garkājainas stjuartes.

pirms 6 gadiem, 2012.05.22 10:50

milda

Pasakiet te gudrie kāds man labums novada iedzīvotājai no tā ka šis aizbrauca uz Varšavu,es arī prastu valsts naudu notrallināt

pirms 6 gadiem, 2012.05.22 10:15

Jeruzelskis

tas ir tas pats caune , kas labsirdibas vadits nogalina stirnas

pirms 6 gadiem, 2012.05.22 10:07

Speciālists

"Trans in Form, Infrastuktūras sadaļa, Interaktīvas vietas, Identitātes elements, Logo instalācija."
Ko Jūs te žulti lejat ? Par maz ?Ko Jūs vēl gribat ?
Attīstieties līdz un Jums tas viss būs.

pirms 6 gadiem, 2012.05.22 10:03

jep

diemžēl aizvien neinteresantāk un neinteresantāk paliek atvērt zz.lv un lasīt.Sāk līdzināties dzeltenās preses lapelei...katrs solis tiek komentēts un apspriests.....Cik labi,ka pietika prāta omi pierunāt neabonēt šogad avīzi...būtu vējā izmesta nauda

pirms 6 gadiem, 2012.05.22 09:40

Ance

Vēl tik pie mums trūkst "linča tiesa"- nu ko var ņemties!? Atveriet acis! Ir tik daudz arī laba apkārt.......

pirms 6 gadiem, 2012.05.22 08:28

Vietējās ziņas