Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Caune noliedz nesaskaņas ar «Zemgales Ziņu» žurnālistiem 17

Jelgavas novada Domes priekšsēdētājs Ziedonis Caune nepiekrīt izteikumiem par nesaskaņām ar reģionālo laikrakstu «Zemgales Ziņas», kura žurnālisti vairākkārt kritizējuši Domes un tās priekšsēdētāja darbus.

«Mēs vienmēr esam snieguši informāciju un nekad to neesam slēpuši. Tās nav nesaskaņas, tas medijos ir varbūt nepareizi pasniegts. Vienkārši novads ir jauns, un mums līdz šim nebija izstrādāti iekšējās kārtības noteikumi, kā kurš komunicē ar presi un ir tiesīgs paust novada Domes viedokli,» trešdien portāla Diena.lv tiešraidē «Dienas rīts» klāstīja Caune.Saziņa ar žurnālistiem nenotikšot tikai rakstveidā, kā iepriekš izskanējis. «Arī tagad mēs sazināmies pa telefonu, e-pastā,» minēja Jelgavas novada Domes priekšsēdētājs.Portāls «Zemgales Ziņas» decembrī vēstīja, ka novada domes ārkārtas sēdē otrdien deputāti, «izvērtējot publikāciju tendenciozitāti un saziņas veidu ar laikraksta «Zemgales Ziņas» pārstāvjiem jau ilgākā laika posmā, atbalstīja komunikācijas ierobežošanu, paredzot vienīgi rakstveida komunikāciju likumā noteiktajā kārtībā».Vēlāk gan Dome paskaidroja, ka noteikumu iecere esot vienīgi noteikt tās personas, kas ir tieši vai pastarpināti deleģētas paust pašvaldības viedokli plašsaziņas līdzekļiem.Jelgavas novada Domes priekšsēdētājs Ziedonis Caune mediju uzmanību pievērsis ar dalību, iespējams, nelikumīgās medībās, ar semināra rīkošanu brīvā dabā atceres dienā, kā arī viņš bija viens no pašvaldību vadītājiem, kurš sestdienas vakarā licis pārskaitīt naudu no «Swedbank» uz Valsts kasi, izplatoties baumām par iespējamām bankas finanšu problēmām.

Pievieno komentāru

Komentāri 17

Oligarhs

To Žukovkas betmens - pats tu pinies, Caune moš Lembim pieriebies a ZZ pa piķi rok nost. Nekas pasaulē nenotiek tāpat.

pirms 6 gadiem, 2012.01.25 20:17

Žukovkas betmens

to Oligarhs - tu laikam sapinies, zzs tak ir oligarhu partija, tad jau ZZ būtu jāslavē Caune...

pirms 6 gadiem, 2012.01.25 20:08

hi

dalība, iespējams, nelikumīgās medībās? var rakstīt tikai tas kas nav redzējis Cauni you tube

pirms 6 gadiem, 2012.01.25 20:06

Žukovkas betmens

to rabinovičs - Nē, neesmu gan :D Jau dadzus gadus man ir ok darbs. Labi, esmu saistīts ar medijiem, tāpēc zinu, ko saku. Taču ne Jelgavā, kur dzīvoju, un tā nav rakstu rakstīšana... ;)

pirms 6 gadiem, 2012.01.25 20:06

Oligarhs

Kā jau zināms ZZ pieder Dienas medijiem, kas savukārt pieder mūsu Oligarhiem, tāpēc uzskatu, ka ZZ žurnālisti ir ne santīma vērti un pērkami ar Edgaru Kupču priekšgalā:)

pirms 6 gadiem, 2012.01.25 20:00

rabinovičs

Žukovkas betmen, gadījumā neesi pats no PRistiem bez darba, kas grib atzīmēties? Tām idejām gan varētu piekrist. Tauta mīl atklātu valodu nevis "nav komentāru", kas politikā ir pašnāvniecisks triks. :)

pirms 6 gadiem, 2012.01.25 19:51

urķis

Interesanti, interesanti, kāpēc nabaga ZC pēdējā laikā tā neveicas? Vai tik aiz viņa stāvošajiem šamais nav beidzot apnicis? Un kas notiks, kad vairs nepiesegs?

pirms 6 gadiem, 2012.01.25 19:47

Žukovkas betmens

Teikšu tā, šodienas piemērs ar avāriju ir teju simbolisks: ja novada PR-isti, kas nu jau ir veseli trīs uz tautas rēķina, jau šorīt no paša rīta medijiem būtu pavēstījuši, ka bija tā un tā, brauca Beitāns ar savu darba mašīnu, Caune sēdēja sēdē un piesteidzās vēlāk, Beitāns lieto A markas vāģi, Caune lieto B markas vāģi, bija tā, ir traki, novads jūt līdzi un palīdzēs - ja tas viss ar maksimālu atklātību pilnā komplektā no paša rīta būtu darīts zināms, tad arī šajā tēmā nebūtu bijis tādas mistikas, kādu mēs lasījām. Topošajiem PRistiem jau studējot māca, ka ar informācijas iniciatīvu (jo īpaši krīzes situācijās) ir jānāk pirmajiem ar iespējami plašu un pārbaudāmu info. Ja tas viss tā notiktu, tad nebūtu jākurn par žurnālistu "uzbrukumiem", nebūtu jāpin sazvērestības teorijas utt. Es domāju Jelgavas novadam vēl ir iespēja mainīties, atšķirībā no monolītā pilsētas birokrātiskās "pozitīvistu" paranojas tēla. Ja Kaņepone vairāk domās pati, ja Caune ne tikai viņai dos pavēles, bet ieklausīsies arī savā speciālistā, komunikācija var veidoties, bet ja ņems piemēru no Šurmas propaganadas pārvaldes Rāviņa "karalistē", tad kašķi nebeigsies nekad. Tava komunikācija ir tavas uzvedības spogulis, un pilsēta komunicē vienpusēji - runā un runā un runā, ne vienmēr apjaušot atgriezenisko saiti. Caunes skolnieciski nokārtā galva dažās situācijās tad jau ir vaļsirdīgāka un cilvēciskāka reakcija nekā Rāviņa sastingušais ģīmis. Ir cits laikmets, kungi, un citas etiķetes... To pat britu karaļnams ir sapratis un izdarījis korekcijas. ;)

pirms 6 gadiem, 2012.01.25 18:46

skolmeistars

ZZ labi dara savu darbu.Plaukonis novītīs.

pirms 6 gadiem, 2012.01.25 18:45

meli

Meli, lielāki meli un vēl lielāki meli - tā ir novada informācija

pirms 6 gadiem, 2012.01.25 17:26

Un kā ir ar informācijas slēpšanu par personu, kura vadīja automašīnu, ar kuru notrieca 6 gadus veco meitenīti. Vai šī informācija jāslēpj vai ir konfidenciāla ?

pirms 6 gadiem, 2012.01.25 14:44

zz kļūdu labojums

nevis caune vizina slotaskātu-bet vizinājās uz slotaskāta.

pirms 6 gadiem, 2012.01.25 14:31

skolotājs

zz dara pareizi, jo jelgavas novada laikrakstā nevar izlasīt iedzīvotājiem domātu informāciju.

pirms 6 gadiem, 2012.01.25 14:15

kaimiņš

Bet kas tad visas likumības un nelikumības atspoguļos,ja ne vietējais laikraksts! Tautai jābūt lietas kursā par to,kas darās dzimtajā pilsētā.

pirms 6 gadiem, 2012.01.25 14:15

:)

Jaunais PR darbinieks komentus raksta laikam... ;)

pirms 6 gadiem, 2012.01.25 14:14

šausmas

Vai tiešām ZZ nevar beigt līdzināties sliktākajai dzeltenajai presei.

pirms 6 gadiem, 2012.01.25 14:12

Zzzzzzzz

Nabaga ZZ, jau atkal kuro reizi jāmaļ viens un tas pats.... gluži kā mazs bērns sliktā audžuģimenē- sirgst ar uzmanības trūkumu!

pirms 6 gadiem, 2012.01.25 14:03

Vietējās ziņas