Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra atver reģionālo nodaļu Jelgavā 5

Zemgales reģiona klientu ērtībām Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) ir izveidojusi reģionālo nodaļu Jelgavā, tādējādi Eiropas Savienības (ES) fondu projektu īstenotājiem ir iespējas saņemt CFLA pakalpojumus visos reģionos – jau vairāk nekā 10 gadus CFLA reģionālās nodaļas darbojas arī Cēsīs, Kuldīgā un Rēzeknē, informē aģentūras pārstāvji.

CFLA direktore Anita Krūmiņa: «Lai arī ES fondu projektu realizēšanai informācijas tehnoloģiju sniegtās iespējas ļauj lielāko daļu administrēšanas funkciju veikt attālināti, joprojām ir reizes, kad efektīvākā komunikācijas forma ir tikšanās klātienē. Šādu iespēju nodrošināsim arī Zemgales reģiona klientiem, lai konsultācijas, projekta vadītāja atbalsts un iespēja iesniegt dokumentus būtu vēl ērtāk sasniedzamas.»

CFLA Zemgales reģiona nodaļa darbu ir sākusi ar septembri, un nodaļas vadītāja ir Liene Rulle, kura iepriekš uzkrājusi ilggadīgu pieredzi dažādu valsts un ES fondu finansēto projektu vadībā, strādājot Jelgavas pilsētas pašvaldībā un Zemgales plānošanas reģionā. Nodaļas vadītāja Liene Rulle atzīst, ka līdzšinējā darba pieredze ļaus veidot CFLA Zemgales reģiona nodaļu par kompetentu un profesionālu institūciju reģionā ES finansēto projektu īstenošanā.

Zemgales reģionālās nodaļas izveide nodrošinās iespēju esošajiem un potenciālajiem finansējuma saņēmējiem veidot tiešāku sadarbību ar CFLA, vērsties pēc nepieciešamās palīdzības projekta īstenošanas gaitā un operatīvi saņemt atbildes uz interesējošiem jautājumiem, kā arī tikties klātienē ar nodaļas speciālistiem, lai pārrunātu dažādus ar projektu īstenošanu saistītus jautājumus.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

lauķis

Liene Rulle vadīs Jelgavas CFLA? Varbūt kaut kas mainījies, bet kad tornī strādāja, tad nebija labi. Ļoti ceru, ka cilvēks mācījies un mainījis savu uzvedību un attieksmi.

pirms 2 gadiem, 2016.09.08 12:42

lauķe

Manuprāt, viņa ir ļoti zinoša. Lai izdodas!

pirms 2 gadiem, 2016.09.08 16:26

lauķis

Zinoša ir gan. Pieredze arī laba, bet senāk attieksme nebija laba. Bail iedomāties salikumu, ar toreizējo attieksmi un tagadējo varu. Ceru cilvēks mainījies.

pirms 2 gadiem, 2016.09.09 09:45

tekla

ierēdņi vairojas ka utis. Ja kādam vajag eksotiskas valsts iestādes, tas var aizbraukt uz Rīgu.

pirms 2 gadiem, 2016.09.08 20:25

Migla

KĀDI TIK BRĪNUMI, RULLĒ ATKAL RULLĒ, ZIEPE BŪS ?

pirms 2 gadiem, 2016.09.14 22:30

Vietējās ziņas